ניצחון שני רצוף לאחי נצרת שגברה על ראשל"צ, צמד שערי ניצחון לבוזורגי

לראשונה העונה אחי נצרת רשמה רצף שני ניצחונות וגברה על ראשל"צ בתוצאה 2-0 במשחק חוץ. הרכש החדש אלון בוזורגי כבש את צמד שערי הניצחון: "רצינו להראות שהניצחון הקודם לא הייתה הבלחה חד פעמית, אני פורח איפה שמאמינים בי". 

 

חניכיו של מוטי איווניר יצאו אמש(שישי) למשחק חוץ מול ראשל"צ במטרה לייצר רצף ניצחונות, מה שלא הצליחו לעשות מתחילת העונה. בהיבט הסגל, איווניר נאלץ להסתדר ללא קאסיו פרננדז שנפצע במשחק האחרון, ספואן חילו קיבל את חולצת ההרכב והרכש החדש עלי כנאנה נכלל לראשונה בסגל.

 

על כר הדשא, אחי נצרת עלתה על לוח התוצאות לראשונה בדקה ה-20' כאשר אמג'ד סלימאן על סף הרחבה שלח כדור לבוזורגי שהשאיר אותו מול שוער, החלוץ החדש בהופעתו השנייה בקבוצה שלח כדור שבפעם הראשונה נהדף על ידי שוער ראשל"צ בגופו ובפעם השנייה נכנס פנימה. בדקה ה-50' הענישה אחי נצרת בשנית את הפועל ראשל"צ וחוליית ההגנה שלה שהייתה ביום חלש מאוד ומי שהכניס את הכדור לרשת גם הפעם הוא בוזורגי שהשלים הופעה חלומית עם צמד בכורה במדי קבוצתו החדשה.

בוזורגי ואיווניר

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

 

באחי נצרת יצאו מרוצים מאוד מניצחון החוץ שהצביע על המשכיות, מה שלא הצליחו לראות מהקבוצה זמן רב. כמו כן הביעו שביעות רצון משחקני הרכש שהצטרפו במהלך החלון אלון בוזורגי שרשם בישול וצמד שערים בשני משחקיו הראשונים, עלי חטיב שהוסיף איכות לחלק הקדמי ועלי כנאנה שנכנס כמחליף ורשם הופעה טובה. כעת, באחי נצרת יודעים שכדי לברוח עוד יותר מהתחתית ואף להתקרב לחלק העליון עליהם להמשך במסע הניצחונות גם במחזור הבא מול הפועל ר"ג. 

 

חלוץ הקבוצה וכובש הצמד אלון בוזורגי אמר לאחר המשחק: "אני שמח על הניצחון החשוב הזה, רצינו להראות שהניצחון הקודם לא הייתה הבלחה חד פעמית ושיחקנו מצוין שוב וניצחנו, כיף לכבוש ולעזור לקבוצה לא רק במספרים, אלא מעבר לזה".

 

על השתלבותו בקבוצה הוסיף: "הצטרפתי למועדון חם, אני פורח איפה שמאמינים בי וזה בדיוק מה שקורה פה, יש לנו מאמן מצוין וצוות מקצועי מעולה. הנהלה תומכת וקהל חם ואני מקווה שהם יחזרו בהמוניהם כי שמעתי שיש פה פוטנציאל אדיר, יש לנו קבוצה חזקה שהתחברה עכשיו, אני מקווה שנמשיך ככה". 

  אוהדי אחי נצרת

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload