גביע המדינה: הפסד לכפר קאסם במשחק רבע הגמר הראשון מול חדרה

חניכיו של איסמעיל עאמר הפסידו 3-2 במשחק הראשון מבין שניים מול קבוצת ליגת העל: אילון אלמוג(צמד) ואליאל פרץ כבשו לחדרה, אדלשטיין וסולטן צימקו. איסמעיל עאמר: "עשינו טעויות שלא עשינו עד היום. כלום לא אבוד עדיין".

לאחר הסנסציה הגדולה והעלייה לרבע גמר גביע המדינה, ניצבה היום(רביעי) מ.ס כפר קאסם למבחן הראשון מבין שניים שמצפה לה מול היריבה מליגת הבכירה על הכרטיס לחצי הגמר. עם הרבה אופטימיות ותקווה קיבלה כךר קאסם את ההזדמנות לארח ראשונה במגרשה הביתי.

לפני שריקת הפתיחה הקהל הססגוני של המארחת נתן אווירה יפה למשחק ורוח גבית לשחקניו כשבתוך ליבו קיווה כל אוהד ואוהד לחוות סנסציה נוספת. מבחינה מקצועית, המאמן אסמעיל עאמר בחר לעלות עם חוליית הגנה מעובה, אך קישור דל במרכז המגרש, מה שגם עלה לו ביוקר כבר ברבע השעה הראשונה כאשר חדרה הצליחה ללא קושי רב להבקיע שני שערים מוקדמים מרגליו של אילון אלמוג.

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

כפר קאסם לא הרימה ידיים וחזרה מהר למשחק. בדקה ה-25' אלמוג סולטן הצליח לצמק את התוצאה כאשר בעט כדור חזק ממרחק של כ-18 מטרים לעבר הפינה השמאלית של השוער חביב אוחיון. למרות השער המצמק, כפר קאסם המשיכה במשחק הנאיבי והלא מסודר שלה והמשיכה לתת שטח לשחקני היריבה שידעו לנצל את זה והצליחו להבקיע שער נוסף בדקה ה-34' מרגליו של אליאל פרץ שקבע יתרון 3-1 לזכות קבוצתו ובכך הסתיימה המחצית לה הראשונה. במחצית השנייה אסמאעיל עאמר הבין שהוא צריך לעשות שינוי במערך ולשם כך ביצע שני חילופים כשהכניס גיא גומברג ודור מימוני וכפר קאסם הפכה להיות יותר אגרסיבית בקישור וראינו המשחק המאורגן שלה ובדקה ה-54' הצליח אוהד אדלשטיין לצמק שוב את התוצאה ל 3-2 והשער הזה הלהיב את הקהל של כפר קאסם שדחפו את השחקנים להשגת השווין ומנגד, הפועל חדרה חזרה לאחור והתגוננה במטרה לשמור על היתרון.

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בדקה ה-84' הגיעה הזדמנות אדירה לכפר קאסם להשוות את התוצאה כאשר יוסי אסייג הקפיץ כדור מעל השוער חביב אוחיון והגנת הפועל חדרה הצליחה להרחיק אותו מקו השער. עד דקות הסיום ניסתה כפר קאסם למצוא פרצה נוספת בהגנת חדרה אבל שחקני חדרה ואוחיון עמדו טוב והתגוננו והצליחו לשמור על התוצאה עד דקות הסיום וככה כפר קאסם נשארה עם המחמאות ונתנה פייט גדול נגד הקבוצה מליגה העל בחצי השני של התמודדות. בכפר קאסם מקווים כעת שיצליחו להפוך את התוצאה ולעבור לשלב חצי הגמר במשחק הגומלין שיערך ב-27 לחודש באיצטדיון נתניה. מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר בסיום ההתמודדות: "עשינו טעויות שלא עשינו עד עכשיו. אני לוקח מהמשחק הזה את המחצית השנייה, זו הקבוצה שאני רוצה שתהיה. שיחקנו בהתחלה התקפי יותר מדי ושילמנו על זה, יש להם קבוצה איכותית. כשזיהינו את הבעיה ועיבינו את הקישור שלטנו במשחק. על הגומלין שמצפה להם: "נראה כמו במחצית השנייה היום, נבוא לנצח ולייצג את הכפר בכבוד ואני מבטיח שנוציא תוצאה טובה שם. ראינו היום מה אנחנו צריכים לעשות. בכדורגל אין דבר אבוד, הכל יכול להיות. זה היה נראה שאנחנו מליגת העל והם מליגה א'"

#מסכפרקאסם #הפועלחדרה

כתבות נוספות