תיקו שכולו אכזבה: סכנין איבדה יתרון ממהפך שהשלימו גאדיר וראדי ויצאה עם נקודה אחת מק"ש

דרסיליה היה קרוב לניצחון בכורה עם מהפך שהובילו ראדי וגאדיר שביטלו שער מוקדם של ריאן, אך אבו עביד כבש בדקות הסיום וקבע 2-2 בין הקבוצות. קנדיל מירר בבכי בסיום. דרסיליה: "אסור לכבוש שער כזה בדקה התשעים".

לאחר שנאלץ לצפות בהפסד האחרון למכבי פ"ת מהיציע, ניצב גיאורגי דרסיליה למשימתו הראשונה על הקווים הערב(ראשון) מול עירוני ק"ש. בהיבט הסגל, מי שנכלל באחד עשר הפותחים בעקבות היעדרותו של איהאב גנאים הוא אמיר נסאר אקס הצפוניים. 

על כר הדשא, כבר בדקה ה-10' איסמעיל ריאן הצליח להכניע את קנדיל ולנצל את החולשה בהגנת סכנית שהרחיקה לא טוב כדור בתוך הרחבה אותו ניצל הקשר שנמצא בכושר נפלא תחת המאמן תומר קשטן ובוחר גם לא לחגוג מול הקבוצה בה שיחק בעברו. בדקה ה-12' מהראן ראדי ניסה להחזיר את סכנין למשחק עם בעיטה חופשית, אך הכדור שלו פוגע ברשת החיצונית.

צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-23' אוסמה חלאילה קיבל כדור מצוין ממוחמד גדיר שתופקד הערב לצידו, אך רשם החמצה גדולה מול שוער. בדקה ה-26' מהראן ראדי קיבל מאסולאי כדור, שלח אותו חזק לעבר השער. הכדור פגע בדרך בשחקן קריית שמונה, הטעה את ברטקוס נכנס פנימה וקבע שוויון 1-1 בין הקבוצות. בדקה ה-29' בארי השאיר כדור מצוין לריאן שכמעט והשלים צמד אך הכדור ששלח פגע בקורה והורחק לקרן.

עם פתיחת המחצית השנייה, מוחמד שכר כמעט ניצל טעותמשל קנדיל וכבש מול שער ריק, אך עמנואל אמבולה בהצלה אדירה מהקו השאיר את סכנין בחיים בעוד הוא נפגע מהקורה במהלך ההצלה. כרבע שעה מפתיחת המחצית בוצעו שני חילופים בשורות הקבוצות כאשר סוהיל ארמלי נכנס במקומו של אוסמה חלאילה ומנגד, מוחמד שכר פינה את מקומו לטובת שמעון אבוחצירה. 

בדקה ה-82' מוחמד גאדיר ניצל יציאה לא טובה של ברטקוס ושלח פנימה כדור קרן שקיבל ממהראן ראדי והקפיץ את עשרות האוהדים האדומים ביציע האורחים. חמש דקות לאחריו ראדי כמעט חתם את המשחק עם שער משלו אך ברטקוס הצליח למנוע זאת ממנו ובדקה ה-90' הצליחה קריית שמונה להוריד את הרוח מהמפרשים של סכנין עם שער של אבו עביד שנגח פנימה כדור ממצב נייח. גם שאמי בהזדמנות קריטית בתוך תוספת הזמן לא הצליח לשנות את גורלה של סכנין והקבוצות חזרו הביתה בתוצאת תיקו 2-2 ועם נקודה בודדת לכל אחת, שעבור סכנין בטח לא מספיקה ומשאירה אותה צמודה לנועלת הטבלה מ.ס אשדוד ובפער של חמש נקודות מהפועל תל אביב שתשחק מחר מול מכבי חיפה.


צילום: עובאדה אכתילאת

בסכנין לקחו קשה מאוד את השוויון ואבדן הניצחון שכבר היה בכיס, השוער מחמוד קנדיל מירר בבכי דקות ארוכות בסיום וזכה לעידוד חבריו. המאמן גיאורגי דרסיליה אמר בסיום: "כדורגל משחקים 90 דקות ולא שיחקנו טוב, אין מה לעשות. אסור לקבל שערים כאלה בדקה ה-90'. יש פה הרבה עבודה, השחקנים עושים את המקסימום ושיחקו היום כדורגל. צריך עוד לעבוד הרבה אני מאמין בשחקנים שלי שעושים את המקסימום. נהיה יותר טובים, מה שהיה היום נגמר ומסתכלים קדימה".


צילום: עובאדה אכתילאת

על הרכש: "החלוץ כבר חתם, שני קשרים יגיעו אולי כבר מחר לאימון. מי שבא ברוך הבא. כיף לחזור אחרי הרבה שנים להיות כאן מאמן ראשי". 

מהראן ראדי הוסיף: "כולם ראו שנתנו היום מה שצריך לתת אבל שוב נפלנו במצבים נייחים לצערי. עברתי כל כך הרבה הישגים ואליפויות וצריך עכשיו לעבור את האתגר הזה. אני בטוח שאם נמשיך ביכולת וביחד נוכל להשיג עוד הרבה נקודות. צריכים להתרכז ולהרים את הראש לקראת המשחקים הבאים". 

בתוך כך, החלוץ הברזילאי המכונה טינגה(דיונתן מצ'אדו דה אוליבירה) נחת היום ויצטרף להתרשמות בקבוצה. כמו כן מוקדם יותר חתם החלוץ הניגרי איברהים שאייבו לאלה וסיכם את תנאיו הקשר הסרבי אלכסנדר סטניסבלייביץ'.


טינגה היום בשדה התעופה


כתבות נוספות