אום אל פחם איבדה נקודות בהרצליה. אבו אלעם: "היינו יכולים גם להפסיד. מרוצים מהנקודה ומכאן רק נעל

אום אל פחם איבדה נקודות יקרות בהרצליה בתום תיקו ללא שערים מול היריבה מהצמרת: עומר כהן ונדב מוניס הורחקו. אבו אלעם: "התיקו שיקף, מאמינים שזו מעידה קטנה ומכאן רק נעלה. אנחנו עדיין תלויים בעצמנו. הביקורות? זכותו של הקהל לתת ביקורת אבל אנחנומגבים את המאמן על כל החלטה".

לאחר הניצחון על עירוני נשר במחזור האחרון, באום אל פחם רצו להמשיך במומנטום ולשמור על הפער מהיריבה הצמודה באקה אל גרבייה שניצחה במגרש מקביל יום קודם לכן. 

על כר הדשא, קיבלנו הרבה פחות מהציפיות ואף אחד מהקבוצות לא הצליחה להכריע את ההתמודדות. בנוסף לכך, שתיהן סיימו את ההתמודדות עם עשרה שחקנים כאשר בדקה ה-67' הורחק שחקן הרצליה עומר כהן שספג את כרטיסו הצהוב השני, לאחר שהשופט הצליח להרגיע את המזג החם שנוצר על כר הדשא ודקות בודדות מאז המקרה, גם אום אל פחם נאלצה להסתדר ללא הבלם נדב מוניס שספג גם הוא את הרחקתו בעקבות עבירה שביצע. 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

אבדן הנקודות של אום אל פחם מצמצם את הפער מסגניתה באקה אל גרבייה והפך את קרב הפסגה למותח וצמוד עוד יותר כאשר בשבוע הבא מצפה לה הפועל בני זלפה, שניצחה אותה בסיבוב הקודם במשחק הזכור היטב שכן מיד לאחריו חוותה את הזעזוע על הקווים והחזירה את המאמן שמעון הדרי. 

יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם אמר לאחר המשחק: "מה שהיה היה וזה כבר מאחורינו. בסך הכל היה משחק יפה ששתי הקבוצות רצו לנצח, הם קבוצה טובה מאוד עם בחורים צעירים ונמרצים, היה פייט טוב וכל הכבוד להם. תיקו שיקף את רמת המשחק ומה שהיה שם. אני לא מאוכזב ולהפך אני מרוצה מהנקודה שהשגנו לפי ההתתפתחויות שהיו על כר הדשא, היינו יכולים גם להפסיד. אין לנו שום טענה כהנהלה וצוות מקצועי, אנחנו מאמינים בסגל שלנו ומאמינים שזו מעידה קטנה ואפילו לא, מכאן השחקנים רק יכלו למעלה. אנחנו כבר שבועיים לא בשיא אבל זה גם חלק מהכדורגל"

על הפער המצטמצם מבאקה: "מתחילת העונה לא מסתכלים על אף קבוצה, אנחנו עדיין תלויים רק בעצמנו אנחנו במקום ראשון ובפור נקודות, אם שנינו ננצח עד סוף העונה העולה היא ברורה וזה אנחנו.". 

על ביקורות הקהל: "זכותו של הקהל לבקר את המאמן וההנהלה, אותו קהל גם שיבח את המאמן במשחק מול הפועל רובי שפירא לדוגמא כשהחילוף שלו הביא ניצחון ובעוד משחקים, זה גם חלק מהמשחק. אם רן רול היה מבקיע דקה 80' אף אחד לא היה מדבר על החלטות המאמן, זכותו להחליט מה שהוא רוצה יש לו גיבוי מלא מההנהלה והקהל. היינו עדים אתמול לעוד רגע מצמרר מהקהל אחרי התיקו כשמאות האוהדים הריעו לשחקנים, אנחנו רואים שנכנסת תרבות חדשה לא היינו רגילים לדברים האלה בדרך כלל הוא היה משתולל אחרי תוצאות תיקו. אנחנו עוברים ימים טובים מאוד ואני מודה להם שהגיעו בכמויות כאלה סה לא מובן מאליו. אסירי תודה אליו ואין מילים לתאר אותו. אנחנו נעבור את זה. הסברתי להם שזה תיקו שכולו ניצחון לדעתי".  

לסיום התייחס להרחקתו של נדב מוניס: "זה חלק מהמשחק, האדום היה מוצדק ואין לנו טענות נגדו. הוא נלחם בשביל להשיג את הניצחון. עשה מה שעשה ואני לא חושב שיש פה משהו חריג שצריך טיפול הנהלה" 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות