הזעזוע לא עזר: הפועל כאוכב נכנעה 1-0 לעירוני טבריה ורשמה הפסד שני רצוף

הפסד שני רצוף להפועל כאוכב, שנכנעה 1-0 לקבוצה מעיר הכנרת במשחק הראשון ללא איימן חלאילה על הקווים. ממלא מקום המאמן ג'עפר בדראן: "השופט היה אחד הגורמים להפסד. מקווה שהשבוע יהיה מאמן לקבוצה, רוצה לחזור להיות מאמן שוערים. הלאה? נצטרך להרים את השחקנים ולהחדיר בהם אמונה". 

 

לאחר התבוסה לאסי גלבוע והזעזוע שעברה על הקווים, הגיעה כאוכב למשחק חוץ מול עירוני טבריה המשוועת לנקודות לאור ניצחונה של הגלבוע שהלהיט את התחתית הנקודות וצימק את הפער בין שתי הקבוצות לנקודה אחת בלבד, מיקום שלא נמצא בלקסיקון של מועדון כמו טבריה שהתרגלנו לראותו בשנים האחרונות בחלקו העליון של הטבלה. בהיבט הסגל, טבריה הגיעה ללא אהוד מערבי המוצהב וללא עפיף נזאל שהודח מהסגל בעקבות איחור לאסיפה המקדימה. לעומתה, הפועל כאוכב הגיעה עם מאמן השוערים ג'עפר בדראן על הקווים מאחר והוא גם זה שהעביר את אימוני הקבוצה במהלך השבוע וללא ווסים עלי שממשיך להיעדר בשל פציעה. כמו כן בהחלטה תמוהה שחקן הרכש גל אלקנתי פתח את המשחק על הספסל.

 

המשחק נפתח בגישושים מצד שתי הקבוצות וכ-400 הצופים שהגיעו למשחק מתוכם כ-50 מכאוכב, התאכזבו רבות מרמת המשחק הלא טובה בלשון מעטה, כשמלבד נגיחה של המגן ים צדוק שחלפה סנטימטרים ליד הקורה לא יצא לנו לראות הזדמנויות ממשיות לכיבוש.

 שחקני הקבוצות במגרש בטבריה

 

המחצית השנייה נפתחה בקצב טוב יותר מהראשונה עם התקפות משני הצדדים. בדקה ה-55' זכינו לראות את השער הראשון במשחק כאשר כדור קרן מימין הוגבה לראשו של כפיר בן דוד שמחמישה מטרים נגח לפינה ופנימה וקבע יתרון 1-0 לטבריה, מיד לאחר השער ממלא מקום המאמן ג'עפר בדראן הכניס למערכה את גל אלקנתי במקומו של זאהר מריסאת על מנת להשוות את התוצאה ולאותו אלקנתי הייתה הזדמנות נהדרת להשוות בדקה ה-67' אך הבעיטה שלו חלפה סמוך לקורה וכעבור דקות בודדות גם חליל עבדאללה ניסה את מזלו ממרחק של כ-20 מטרים אלכסונית מהשער אך הבעיטה שלו חלפה מעל השער.

 

בדקה ה-73' לטבריה הייתה הזדמנות נהדרת להכריע את התמודדות כשעבד ג'בארין מצא בכדור עומק את סאקר שאקר, שהיה לבדו מול השוער שיבל, אך השוער היה במקום מנע ממנו לכבוש והצליח לשמור את כאוכב במשחק. שתי דקות לאחר מכן הגיעה ההזדמנות הגדולה של כאוכב כאשר גל אלקנתי מצא בכדור עומק את יזן נסאר, שמתוך הרחבה בעט כדור חזק שפגש את קורת שערו של עדי תדמור, מיד לאחר מכן כאוכב המשיכה ללחוץ אבל לא הצליחה לייצר מצבי כיבוש וודאיים, קל וחומר בהיעדרו של חלוץ תשע אמיתי ובכך הסתיימה לה ההתמודדות עם ניצחון גדול של טבריה, הראשון מזה עשרה משחקים שנותן לה אוויר לנשימה ובקבוצה אכן נשמו לרווחה ואמרו: "יצאנו מהמשבר, אולי הניצחון הזה יוציא אותנו סוף כל סוף לדרך חדשV".

עמד על הקווים במקום חלאילה. בדראן

 

לעומתה, בכאוכב שלראשונה העונה רושמת הפסד שני רצוף התחושות היו קשות וכעס רב הופנה כלפי צוות השיפוט אליו ניגשו אנשי כאוכב בסיום עם טענות קשות. לאור ההפסד הזה הקבוצה גם מתרחקת כחמש נקודות מהמקום המוביל לפלייאוף העליון ובמקביל מרוחקת כשש נקודות מהמקום המוביל למשחקי המבחן כנגד הירידה לליגה ב' ועל הקבוצה בנוסף למשימה באיתור המאמן המחליף לחלאילה, להתעשת מהר כי כבר בשבוע הבא מחכה לה קרב לא פשוט מול "רוב שפירא" והאקס אבי מלכה.

 

ממלא מקום המאמן ג'עפר באדרן אמר בסיום: "השופט היה אחד הגורמים להפסד שלנו, לא רק אבל הוא כן היה אחד הגורמים. ניגשתי אליו בסיום המשחק ולטענתו אכן עברו שתי דקות בתוך תוספת הזמן כששרק לסיום, אבל לטענתנו לא. אני מאוד כועס ועוד לא הזכרתי את הפנדל שהגיע לנו, בזבוזי הזמן. כל הזמן הוא קרא לשוער והעיר לו אבל מה זה עוזר? תוציא צהוב".

 

על היכולת שהציגה קבוצתו ומעמדו להמשך: "זה נכון שמשהו כבוי וצריך להעיר את הקבוצה, גם השער שספגנו היום היה מכדור נייח וזו שמירה לקויה. אני מקווה שבמהלך השבוע הזה כבר יהיה מאמן בקבוצה, תפקידי הוא מאמן שוערים וזה כיף לי אני לא כל כך מתחבר להיות מאמן ראשי. התבקשתי מהקבוצה לקחת את המשימה ועשיתי את המקסימום, אני חושב שצריך להביא מאמן שייקח את היוזמה על כל העניינים. אני לא רוצה להיכנס לשמות ומי אני ממליץ לשם כך יש הנהלה".

 שחקני כאוכב מתוסכלים בסיום

 

על הפרידה מאיימן חלאילה: "אני לא רוצה להיכנס לזה. אני חושב שהוא מאמן מצוין ורוצה להודות לו על הגב שנתן לי והאמונה שנתן בי. חוץ מזה שעבדנו בצוות אחד הוא היה אח גדול, אפילו על המשחק הזה הייתי בקשר טלפוני איתו וזה עזר לי מאוד, הוא גם שלח לי הודעה לפני המשחק שיהיה לנו בהצלחה. אני מאוד מעריך אותו על זה". 

 

המחסור בחלוץ בסגל הקבוצה: "לא רוצה להגיד אם זה טעות או לא, גם לא רוצה להיכנס לפרטי המקרה עם אבי מלכה אבל היו לנו שלושה ימים להעברות וכולנו קיווינו למצוא תא החלוץ המתאים לקבוצה וציפינו למצוא את מי שמתאים לקבוצה וזה לא יצא לפועל".

 

על השאלה איך עוצרים את ההתדרדרות במצב הקבוצה אמר לסיום: "צריכים לעשות המון דברים, להרים את השחקנים ולהחדיר בהם אמונה ומוטיבציה. אני מאמין שזה עוד יתחבר לנו". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload