במשחק קשה והפכפך: כפר קאסם השיגה שלוש נקודות וניצחון 3-2 על בקעת הירדן

גם ביום פחות טוב, כפר קאסם הצליחה לאסוף שלוש נקודות יקרות לאחר שניצחה 3-2 את בקעת הירדן. אסימעיל עאמר: "עשינו את המשחק קשה, זלזלנו ובאנו שאננים. לא מרוצה בכלל מהמשחק הזה ולוקח ממנו רק את שלוש הנקודות".

 

בעיצומו של המסע האדיר שבו נמצאת מוליכת טבלת ליגה א' דרום ולאחר הניצחון הגדול על סגניתה הכח רמת גן במחזור האחרון, בכפר קאסם קיוו להמשיך במומנטום ולשמור על הפער שפתחו בפסגה ולשם כך ידעו שעליהם לנצח את היריבה מתחתית הטבלה בקעת הירדן. 

 

על כר הדשא, המשימה הייתה קשה עבור חניכיו של איסמעיל עאמר על אף שהם היו אלו שעלו ראשונים על לוח התוצאות עם שער בדקה ה-37' של החלוץ יוסי אסייג. עם פתיחת המחצית השנייה, האורחת מהתחתית שדווקא התעלתה מבחינת היכולת הצליחה גם להשוות את התוצאה עם שער של יוני שגיב שכעבור כרבע שעה אף הצליח לעשות מהפך, אך היתרון שהשיג החזיק מעמד כארבע דקות בלבד עד שירדן כהן היה שם בכדי לכבוש שער שוויון ולהחזיר את כפר קאסם למשחק. 

 

ההכרעה הגיעה בדקה ה-77' למשחק כאשר מלך השערים של הקבוצה יוסי אסייג היה שם בזמן ובמקום הנכון בכדי להושיע את קבוצתו מאבדן נקודות וכבש את שער הניצחון המיוחל שהעניק לו ולחבריו את מלוא הנקודות מהתמודדות קשה ובכך הם ממשיכים ברצף החיובי והמרשים שלהם במשחקי הליגה, בעוד יש להם ימים בודדים לנוח כי כבר השבוע מצפה להם משחק רבע גמר במסגרת המסע ההיסטורי בגביע המדינה. 

צפו במאמן כפר קאסם איסמעיל עאמר

צילום: ראמי עאמר

 

מאמן מ.ס כפר קאסם איסמעיל עאמר אמר בסיום: "אנחנו עשינו את זה קשה, לא מרוצה בכלל מהמשחק ולוקח ממנו רק את שלוש הנקודות שאספנו. הסברים על השערים? זה שערים של ילדים מה שקיבלנו כי לא היינו מוכנים כמו שצריך, אם לא היינו באים בזלזול ושאננים זה לא היה קורה. זו לא הקבוצה שאני רוצה ובתחילת המשחק באנו בזלזול וזה הכי גרוע. ברגע שאתה מזלזל בקבוצת תחתית והיא באה עם החבל על הצוואר ונותנת את ה-200 אחוז אז הדברים מתאזנים".

 

על רבע הגמר שמצפה להם: "זה לא יהיה אותו הדבר, נראה יותר טוב ונבוא מוכנים. אני מכיר את הראש של השחקנים. כשאנחנו רוצים ומוכנים ומול קבוצת ליגת העל אפילו לא צריך לדבר איתם הם יבואו כבר מוכנים". 

אוהדי מ.ס כפר קאסם

צילום: ראמי עאמר

חגיגות אוהדי כפר קאסם

צילום: ראמי עאמר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload