בלם וחלוץ זר נחתו בארץ ויצטרפו לאימוני סכנין

הבלם דיוויד קוחיה והחלוץ איברהים ללה נחתו בארץ. בסכנין הגיבו לעונש מבית הדין: "עונש כבד מאוד, יגזול מהכנסת המועדון. נמצה דין אזרחי עם המעורבים באירוע". 

ימים בודדים נותרו לסכנין ודרסיליה בכדי להתחזק ולנסות להציל את חצי העונה הקרובה שהיא קריטית עבור המועדון שבימים אלו נמצא במקום המוביל לליגה השנייה. כאמור בסכנין התקשו לאורך השבועות האחרונים לצרף שחקנים ישראלים וידעו כי עליהם למצות את אפשרות הנחתת הזרים שישדרגו את המועדון וישלימו את חסרונם של הפצועים ובראשם פיראס מוגרבי שחסרונו הותיר חלל משמעותי בחוליית ההתקפה של הקבוצה. 

כזכור, לפני כשבוע ניסתה סכנין להנחית שני שחקני חיזוק אוקראינים אך נאסר עליהם להיכנס ארצה מפאת מחסור באישורים הנדרשים. אמש בשעות הלילה נחתו בארץ שני שחקנים נוספים, הבלם דיוויד קוחיה והחלוץ אברהים ללה. 

 קוחיה בעת הגעתו לארץ

קוחיה הגיאורגי בן ה-25 מתנשא לגובה 1.85 ומשחק בתפקידי הבלם והקשר האחורי ששיחק בשנתיים האחרונות בגיאורגיה ואוקראינה. בנוסף אליו הגיע החלוץ הניגרי בן ה-22 איברהים שאייבו ללה אשר מגיע מהליגה הנורווגית. שניהם צפויים להצטרף לאימוני הקבוצה להתרשמות במטרה לצרפם באופן רשמי. בנוסף אליהם, בסכנין החל בהתרשמות אמש הבלם/מגן אלכס סטטסנקו וינסו בימים הקרובים לצרף זרים נוספים כשיש מספר מועמדים אותם סימנו, אחד מהם הוא החלוץ מיקולה קובטליוק. 

בנושא אחר, סכנין ספגה אמש את העונש הרשמי על אירועי השבת האחרונה בתום דיון משמעתי שנערך בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל ובסיומו נגזר על הקבוצה משחק רדיוס אחד, שני משחקים לא קהל וקנס כספי של 20,000 ש"ח. יש שיגידו שסכנין קיבלה עונש קל בהתחשב באירועים שהתרחשו, אך במועדון דווקא אמרו אחרת ובהודעה רשמית שנמסרה מטעמם נכתב: "בית הדין המשמעתי קבע עונש כבד מאוד על מועדון בני סכנין, החלטה אשר תנטרל את הגעתם ועידודם של הרבה אוהדים הגונים וחיוביים ותשלול מהקבוצה את יתרון הביתיות ואווירת העידוד הביתית, היא גם תגזול מהכנסת המועדון בתקופה אשר נחוצה לה כל הכנסה למען חיזוק הסגל ,בכל זאת אנו מאמינים שמי שהיוו גורם ליצירת סיטואציה זאת גם הם יסיקו את המסקנות הנדרשות למען מניעת מקרים כאלה בעתיד. הנהלת המועדון תתכנס יחד עם היועץ המשפטי של המועדון ותבדוק אפשרות מיצוי הדין האזרחי עם המעורבים באירוע". 

#בניסכנין

כתבות נוספות