העונש של סכנין: משחק רדיוס אחד, שני משחקים ללא קהל וקנס כספי

העונש של סכנין בעקבות אירועי דוחא בשבת האחרונה: משחק רדיוס אחד, שני משחקים ללא קהל וקנס על סך 20,000 ש"ח. 

 

הערב(רביעי) התקיים הדיון המשמעתי לקבוצת בני סכנין בעקבות דו"ח השיפוט החמור והמהומה שהתרחשה בדוחא בהפסד האחרון למכבי פ"ת במסגרתה גם פונו שני פצועים מתוך היציעים. בדו"ח השיפוט נכתב בין היתר על השלכת החפצים לעבר כר הדשא ושוערה של מכבי פ"ת ומטר חפצים וכיסאות שנעקרו ממקומם ונשלחו לעבר המגרש גם בסיום המשחק. 

 

כאמור בעקבות רצף האירועים במהלך המשחק ובסיומו הוחלט להעמיד את בני סכנין לדין בגין סעיפי התפרעות אוהדים, ניסיון פגיעה ע"י אוהדים והתנהגות בלתי ספורטיבית. מצד בני סכנין נכחו בדיון הדובר מונדר חלאילה והיו"ר מוחמד אבו יונס יחד עם מייצגם, שניסו להסביר את עמדת הקבוצה והחומרה שבה היא רואה את האירועים בהתייחס לדו"ח השיפוט החמור והמכתבים שנשלחו במהלך השבוע הן  מתובע ההתאחדות והן מיו"ר המנהלת, אך בבקשה להימנע מענישה קולקטיבית שתעשה נזק בלתי הפיך, אלא תוך התמקדות במתפרעים הבודדים שזה מה שמנסה הקבוצה לעשות. 

 

ההחלטה הסופית שהתקבלה בדבר ענישת הקבוצה בסיום הדיון בו נשמעו דברי הצדדים, היא כי סכנין תספוג עונש רדיוס למשחק אחד ועוד קיום שני משחקים ללא קהל, יחד עם קנס של 20,000 ש"ח. כאמור המשחק בו תרצה את עונש הרדיוס יהיה בגביע מול מכבי ת"א שצפוי להיערך השבוע, לאחר מכן שני משחקים ללא קהל בדוחא גם כן מול מכבי ת"א ולאחריו מול בני יהודה.

צילום: עובאדה אכתילאת

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload