מואיאד מנסור: "אסי גלבוע תישאר בליגה בכל הכוח"

 

באסי גלבוע מעודדים מהניצחון הגדול על כאוכב שנותן תקווה להמשך מאבקי ההישרדות. מואיאד מנסור: "אני מאמין שאסי גלבוע תישאר בליגה ובשיל זה אנחנו כאן".

 

אסי גלבוע החלה את העונה בצורה קשה ביותר כשספגה הרבה תבוסות שסיבכו אותה במקום האחרון ואילצו אותה כבר באמצע העונה לבצע זעזועים בין אם זה בגזרת המאמן כשלבסוף נתנו את המושכות לאבי סבג , ובין אם זה בגזרת השחקנים כשכמעט סגל שלם הוחלף. אחד השחקנים שהצטרפו לקבוצה בעקבות הזעזוע היה המגן העכואי מואיד מנסור, נצר למשפחת כדורגלנים כשאביו מוחמד  גם כן היה שחקן בעברו ולא רק זה אלא שבני משפחתו(דודים) הם נביל מנסור אחד מגדולי שחקני המגזר בשנות השמונים, ואברהים מנסור מאמן כדורגל ושחקן עבר ששיחק בחו״ל.

 

מנסור בן ה-24 שהחל את קריירת הבוגרים שלו בטירה ומיוצג כיום על ידי המנטור מישל סלוק, שיחק בשנים האחרונות במחוז הדרומי של ליגות ב' ובמדי טירה מליגה א' שבשניהם רשם סך הכל 9 בישולים ו-3 שערים, זאת במקביל ללימודי המשפטים במכללת נתניה אותם סיים לאחרונה. 

 

את העונה פתח מנסור בשועאע כפר קאסם מליגה ב' דרום א' במדיה ערך שבע הופעות ןרשם ארבעה בישולים. במחזור האחד עשר של ליגה א' עבר לאסי גלבוע שהייתה אז במקום האחרון עם נקודה בודדת ובמדיה רשם עד כה 7 הופעות מתוכן בשלושה ניצחונות שהשיגה הקבוצה, בסך הופעותיו עד כה הצליח לבשל 4 שערים.

צפו בראיון המלא של מואיאד מנסור

 

בתום הניצחון הגדול והמוחץ של אסי גלבוע על כאוכב ובו מואיאד היה אחד מהמצטיינים על המגרש, סיפר המגן על תחושותיו ואמר: "ידענו שאנחנו באים לבית קשה, היה משחק קשה בהתחלה, ידענו לסגור את ההתקפה שלהם. יש להם התקפה מסוכנת, אבי הכין אותנו ממש טוב, סגרנו אותם, הבקענו גם יצאנו טוב להתקפה, שמנו את הגולים ועשינו את המשחק קל יותר. מבחינת יכולת במשחק אני יוצא מכאן עם בישול ועוד חצי כזה של הרמה יפה ובעזרת השם רוצה להמשיך כך. היה משחק טוב שלי, אני רוצה להמשיך כך הלאה ושנשאר ליגה בעזרת השם".

 

על האמונה שהקבוצה תשרוד בליגה הוסיף: "אני מאמין שאנחנו נישאר בליגה, ובגלל זה אנחנו כאן. אבי סבג מאמן מצוין שישאיר אותנו בליגה ובכל הכוח אנחנו נישאר. ברגע שקיבלתי את ההצעה מהגלבוע בזמן שהייתי בכפר קאסם בליגה ב', מיהרתי להגיע".

צילום: עודד חסין, דאבל פס

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload