סכנין הפסידה לפ"ת בקרב התחתית, שני אוהדים נפצעו במהומה שפרצה ביציעים בסיום

סכנין הפסידה למכבי פתח תקווה ולא הצליחה להציל את מצבה בתחתית. הקהל מחה בסיום, שני אוהדים נפצעו בתגרה שפרצה ביציע ופונו לקבלת טיפול.  

 

בני סכנין ניצבה הערב(ראשון) בפני אחד המשחקים החשובים שלה ביותר העונה מול מכבי פתח תקווה, הסמוכה מעליה בטבלה שאותה ידעה סכנין כי היא חייבת לעצור אחרת היא מגדילה פער בתחתית יחד עם נועלת הטבלה מ.ס אשדוד כאשר שתיהן נמצאות במקום המסוכן המוביל לליגה הלאומית. 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על כר הדשא, מי שהדריכו את הקבוצה היו עוזרי המאמן עודד קוטר וחואן קרלוס מאחר וגיאורגי דרסיליה לא עבר בבקרה, מה שהגדירו כ"תמוה" מאחר וציפו כי הוא זה שיעמוד על הקווים הערב. 

 

בפאן המקצועי סכנין לא הצליחה להתעלות ולהציג יכולת טובה על אף כי ידעה שמדובר במשחק כה קריטי עבורה, המחצית הראשונה הייתה נטולת הזדמנויות רבות והסתיימה מאופסת ואילו במחצית השנייה הצליח תאי בריבו לכבוש את שער היתרון עליו הצליחו המלאבסים לשמור עד לסיום על אף מספר מצבים קורצים אליהם הגיעו המקומיים בדקות האחרונות. 

צפה מהיציע. דרסיליה / צילום: עובאדה אכתילאת

 

ההפסד של סכנין עבר בצורה קשה לא רק בתוך כר הדשא אלא גם מחוצה לו כשאוהדי הקבוצה מחו דקות ארוכות על ההפסד כשהפנו קריאות קשות לעבר השחקנים והיו"ר מוחמד אבו יונס וחלקם השליכו כיסאות וחפצים לכר הדשא, מה שעלול לעלות לקבוצה ביוקר גם בבית הדין. בנוסף, התפתחה מהומה בתוך יציעי האוהדים משם פונה גבר עם פגיעה ברגלו ובנוסף, ירד לקבלת טיפול אצל הצוות הרפואי שנכח במקום אוהד פצוע נוסף שטען לדקירה שספג בכף ידו, בשלב זה לא ידוע מהיכן. 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

שחקני הקבוצה נותרו דקות ארוכות בתוך חדר ההלבשה ומי שיצאו היו עם פנים נפולות ומתוסכלות. גורמים במטעדון אמרו בתסכול: "אם במשחק כזה לא ניצחנו אנחנו בסכנת ירידה אמיתית, זה היה הצ'אנס האחרון שלנו". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload