כפר כנא חזרה לנצח וגברה על בני זלפה: "לא מפחדים להגיד את המילה פלייאוף"

כפר כנא חזרה לנצח והנחילה לאוזן וזלפה הפסד ראשון בתוצאה 2-0: חמאיסי ופודי עם שער בכורה הכריעו את ההתמודדות. נביל אמארה: "לא היינו טובים, מקווים לחזור למסלול הניצחונות". סבע: "לא מפחד להגיד את המילה פלייאוף".


במסגרת המחזור ה-16 בליגה א' צפון פגשה אמש(שבת) הפועל כפר כנא את בני זלפה במגרש בכפר כנא. מזה חודשיים שלא שיחקה הפועל כפר כנא במגרשה הביתי לאור השזרוע, משחקי חוץ והחלפת הביתיות. הפועל כפר כנא מצדה הגיעה למשחק לאחר ההפסד להפועל הרצליה ועל כר הדשא חניכו של סבע פתח את המשחק בצורה מצויינת וכבר בדקה ה-9' העלה פודי את המארחת ליתרון 1-0 מוקדם.

צילום: עובאדה אכתילאת


המומנטום של כפר כנא נמשך וממול זלפה הייתה חלשה במחצית הראשונה כאשר קצת ריכוז של כפר כנא היה יכול להכפיל את התוצאה. במחצית השנייה עלתה זלפה במומנטום אחר והחלה להניע את הכדור ולהגיע לשער של כפר כנא, אך חוסר דיוק מנע ממנה לכבוש את שער השוויון.


כפר כנא הייתה עדיפה בכל שלבי המשחק כאשר האיכות והיכולת של שחקניה הכריעו אותו ובדקה ה-78' קיבל ראדי חמאיסי כדור עומק נפלא וניצב באחד על אחד מול שוער, לא התמהמה ודחק פנימה את הכדור שקבע יתרון 2-0 לזכות קבוצתו שנשמר עד לסיום. 


זלפה ספגה הפסד כואב והראשון תחת מאמנה מוריס אוזן, שהשכיח למספר מחזורים את התקופה הקשה שעברה בזמן תחלופת המאמנים ועזיבתו של נביל אמארה את העמדה על הקווים. כאמור אוזן וחניכיו יחפשו את הנקודות שימשיכו את מבע ההישארות שלהם בליגה במחזורים הבאים ומנגד, בכפר כנא יכולים להיות מרוצים שהצליחו לחזור למסלול הניצחונות ולהשיג עוד שלוש נקודות חשובות שמקרבות אותם לקבוצות הצמרת.

צילום: עובאדה אכתילאת


בצד המפסיד אמר נביל אמארה אמר בתום המשחק: "לא היינו טובים, הקבוצה לא שיחקה ואני מקווה שנחזור למסלול הניצחונות".


בצד השמח אמר אחמד סבע: "אני מאוד מרוצה. ניצחנו משחק חשוב, אני לא מפחד להגיד את המילה פלייאוף. אוהב אתגרים ועל פי התוצאות שלנו אנחנו קבוצה ראויה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload