איימן חלאילה סיים את דרכו בהפועל כאוכב

בתום פגישה שנערכה היום בין הצדדים, הוחלט על פרידה. חלאילה: "מאחל להם הצלחה, עשיתי חיים קלים למי שיחליף אותי".

 

בהפועל כאוכב התקשו לקבל את התבוסה אמש ואותתו כי הם מתכוונים לבצע זעזועים בקבוצה. כאמור כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט וכחלק מהפקת הלקחים והרצון להבין את מהות בעיית הקבוצה, נפגשו נציגי הנהלת הקבוצה עם המאמן איימן חלאילה ובסיום הפגישה הוחלט על פרידה. 

 

איימן חלאילה אמר על סיום דרכו: "נפגשנו היום וזה מה שהוחלט לטובת המועדון. מבחינה מקצועית עשיתי מה שאני צריך לעשות, המטרה להישאר בליגה הייתה ברורה ואני רחוק שלוש נקודות היום מפלייאוף. הוחלט לבצע זעזוע שאולי יביא ימים טובים יותר מהתבוסה של אתמול. מאחל להם הצלחה בהמשך הדרך, למי שמחליף אותי יהיו חיים קלים כי עשיתי לו כבר כמעט את כל העבודה כדי להישאר בליגה". 

 

מטעם הנהלת כאוכב נמסר: "בתום פגישה שהייתה עם איממן הוחלט שלטובת המערכת צריך לזעזע, ההחלטה נעשתה בהסכמה הדדית ובצורה חיובית. מעריכים מאוד את איימן על העבודה וההשקעה שלו הוא מקצוען מהרצות הגבוהות ביותר ולפעמים דברים לא מסתדרים. איימן הביא המוח איכות לכדורגל שלנו בקבוצה ולצערנו דברים לא הסתדרו וגם סבלנו מחוסר מזל ומפה אין לנו אלא לאחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך. נשב ביומיים הקרובים בנוגע למחליף, עד סוף השבוע אנו מאמינים כי יהיה מאמן חדש". 

צילום: עובאדה אכתילאת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload