מ.ס כפר קאסם ניצחה את הכח רמת גן במשחק העונה והגדילה את הפער בפסגה לשש נקודות

מ.ס כפר קאסם הגדילה את הפער בפסגה לשש נקודות לאחר ניצחון 1-0 על סגניתה הכח רמת גן, יוסי אסייג כבש את שער הניצחון. מוחמד מחאג'נה: "האיכות והניסיון שלנו עזרו לנו לקחת את מלוא הנקודות למרות עומס המשחקים. מבחינתנו עכשיו מתחילה העונה".

 

הכח רמת גן אירחה היום(שישי) את מ.ס כפר קאסם למשחק עונה שהפגיש בין שתי מוליכות טבלת ליגה א' דרום בעוד שלוש נקודות בלבד הפרידו ביניהן טרם פתיחת ההתמודדות. מבחינתה של כפר קאסם, עבר עליה שבוע חלומי שכלל ניצחון היסטורי ועלייה לרבע גמר גביע המדינה על חשבונה של עירוני ק"ש מליגת העל ולאחריו היא אף הספיקה לרשום ניצחון במשחק ליגה קשה מול מכבי הרצליה שנערך רק לפני ימים ספורים, מה שהעלה את השאלה עד כמה יקשה הקושי בכושר הגופני ועומס המשחקים על שחקני הקבוצה שרצתה להמשיך במסע העלייה ולהגדיל את הפער בפסגת טבלת הליגה. 


המשחק נפתח בדקת דומייה לזכרם של שני הילדים אשר נקבע מותם הבוקר בשריפה קשה שפרצה בביתם בעיר כתוצאה מקצר חשמלי ולזכר 4 שנים למותו של שחקן הקבוצה סוהייב פריג'. אסמעיל עאמר פתח את המשחק עם אופי הגנתי כשהתבסס בעיקר על התקפות מתפרצות וזה השתלם לו מהר כשבדקה ה-10' ירדן כהן בהתקפת מעבר שלח כדור לסאמח מרעב מימין, האחרון עבר את הגנת הכח ושלח כדור ליוסי אסייג. מלך השערים של הליגה לא התקשה ומקרוב הצליח להכניע שוער המארחת ולקבוע יתרון 1-0 דרמטי עליו ידעו בכפר קאסם שצריך לשמור בכל מחיר.

 אוהדי כפר קאסם חוגגים

צילום: ראמי עאמר


לאחר השער שחקני הכח המשיכו לתקוף במטרה לננסות להשוות כשהמסוכן ביותר בצד המארחים היה אריאל לזמי שאף היה קרוב לעשות את זה לאחר שבתום דאבל פס מצוין עם ירין אברהם ניצב לבד מול חתוכה אך הכדור שלו חלף מעל השער.


המחצית השנייה נפתחה בחילוף כפול של עומר פרץ מאמנה של הכח שהכניס את מוחמד אזברגה ויאיר שפונגין. מנגד, אסמעיל עאמר הכניס למשחק את הקשר ההגנתי דור מימוני והוציא את הקשר ההתקפי ירדן כהן במגמה הגנתית שתסייע לו לשמור על התוצאה וזה אכן מה שהיה עד תום המשחק כאשר הכח היא זו ששלטה, סיכנה, יזמה וניסתה למצוא פרצה בהגנת כפר קאסם אך לא הצליחה וההגנה העירנית של האורחים מנעה ממנה להצליח במשימה להשוות. 

 שחקני כפר קאסם חוגגים

צילום: ראמי עאמר

 

כפר קאסם אף יכלה להכפיל את התוצאה בדקה ה-81' כאשר כדור ארוך שנשלח מההגנה להתקפה הגיע לסאמח מרעב שניצב מול שוערה של הכח אך הגנת הכח הצליחה להרחיק את הכדור לפני שישתלט עליו. עד דקות הסיום ניסתה הכח שוב ושוב למצוא את הרשת ולהשוות התוצאה, אך כל פעם מצאה את הגנת כפר קאסם ושוערה מוכנים עד שנשמעה שריקת הסיום שחתמה על הצלחת המשימה לשמור על היתרון עד תום המשחק.  בכפר קאסם  יצאו מרוצים מהניצחון שהגדיל להם את הפער בפסגה לשש נקודות, זאת לצד תחושות מעורבות בכאב בגלל הטרגדיה שהייתה בעיר כפר קאסם בוקר המשחק.

 

בלם מ.ס כפר קאסם מוחמד(אבו עלי) מחאג'נה, שנמצא בתקופה מצוינת יחד עם קבוצתו, אמר בסיום: "עשינו ניצחון חשוב מאוד להמשך הדרך שפתח לנו פער של 6 נק׳ מהמקום השני. עברנו משחק קשה מאוד וכולם ראו שהיה קשה לנו בגלל עומס המשחקים אבל האיכות והניסיון שלנו עזרו לנו לקחת את מלוא הנקודות ועוד שמרנו על שער ריק ומבחינתנו עכשיו התחילה העונה. כל משחק מעכשיו הוא משחק קשה וחשוב והמטרה שלנו לנצח בכל משחק עד סוף העונה. תודה רבה לקהל שלנו על התמיכה לאורך כל 90 הדקות".

אבו עלי מחאג'נה חוגג עם הקהל

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload