אסי גלבוע הביסה את כאוכב: נועלת הטבלה חגגה חמישייה, תחושות קשות אצל חניכיו של חלאילה

כאוכב ספגה תבוסה ביתית קשה בתוצאה 5-1 מאסי גלבוע: זומא(צמד), מלסה, כחלון וביאן אבו ריא כבשו לזכות האורחים מהמקום האחרון בטבלה. אנס נסאר נכנס כמחליף וכבש שער שרק המתיק את הגלולה למכה הקשה שספגו חניכיו של חלאילה. 

 

במסגרת המחזור ה-17 של ליגה א' צפון אירחה הפועל כאוכב במגרשה הביתי את נועלת הטבלה הפועל אסי גלבוע. המארחת כאוכב הגיעה למשחק לאחר הניצחון הגדול בשבוע שעבר בצור שלום כאשר בקבוצה קיוו שיצליחו לחבר ניצחון שני רצוף, שמצד אחד יקרב אותם יותר לקרב על הפלייאוף העליון ומצד שני יגדיל את הפער מהפועל ירושלים שנמצאת במקום ה-14 המוליך בסוף העונה למשחקי המבחן. בהיבט הסגל, המשיך להיעדר ואסים עלי הפצוע.

 

השופט דניאל לוי הוציא את המשחק לדרך לעיני כ-300 צופים מתוכם כעשרה שהגיעו מהגלבוע. המשחק נפתח טוב מבחינתה של כאוכב כשכבר בדקה הראשונה לאמיר אבו ניל הייתה הזדמנות נהדרת להעלות את כאוכב ראשונה על לוח התוצאות כשבעט  חזק מפינת רחבת ה-16 כדור שנהדף בצורה נהדרת על ידי השוער יקיר קרטה, אך מאז הכל השתנה במשחק ואסי נכנסה למשחק. בדקה ה-5' שי כנפי פרץ מאגף ימין והגביה לראשו של אקס כאוכב שגיא סבג והאחרון נגח כדור שחמק סנטימטרים בודדים סמוך לקורה.

 שחקני הקבוצות בעלייה לכר הדשא

 

בדקה ה-13' קיבלנו את השער של הראשון של המשחק כאשר המגן שי כנפי יישר כדור לרחבתה של כאוכב, שם חיכה לו גדי מלסה שבעט לקורה ועל הכדור החוזר השתלט לואיס זומא שדחק מקרוב לרשת וקבע 1-0 לאסי גלבוע. בדקה ה-22' כדור גובה נבעט לעבר רחבת כאוכב, לואיס זומא הצליח לגבור על בלמי המארחת ולשגר כדור ששיבל הצליח להדוף לרגלי שגיא סבג, שלא התקשה למצוא את הרשת ולקבוע 2-0 לאסי גלבוע. מיד לאחר השער ניסתה כאוכב לחזור למשחק אבל  מלבד נגיחה של נביל עלי שחלפה ליד הקורה, לא סיכנה באופן ממשי את שערו של יקיר קרטה והמחצית הראשונה הסתיימה ביתרון של הגלבוע.

 

בפתיחת המחצית השנייה ניסה המאמן איימן חלאילה להציל את המצב ולהפיח רוח חדשה בקרב השחקנים כשהכניס אנס נסאר למערכה. בדקה ה-50' המגן מואיד מנסור מרים כדור לרחבת כאוכב, הגנת כאוכב הרחיקה אותו לעברו של גדי מלסה שהשתלט עליו ושיגר בעיטה מכ-12 מטרים לרשת העליונה של שיבל בכדי לקבוע 3-0 לאסי גלבוע הלם ניכר בקרב אוהדי כאוכב למראה עיניהם למה שמתרחש על כר הדשא, לא חלפו להם כמה דקות ולאמיר אבו ניל הייתה הזדמנות לצמק את התוצאה אחרי מהלך אישי שבסופו שלח כדור היישר אל ידיו של קרטה. בדקה ה-62' שי כנפי פרץ מאגף ימין עבר שני שחקנים והעביר כדור רוחב למלסה שבעט מחמישה מטרים אבל הפעם שבל הצליח להדוף.

קהל הפועל כאוכב

 

בדקה ה-65' לואיס זומא ניסה לבעוט מתוך הרחבה, אך הכדור שלו הגיע היישר לרגליו של הבלם משה כחלון שמקרוב ומול שיבל בעט פנימה וקבע יתרון 4-0 לאסי גלבוע. לא חלפו להם עשר דקות והמחליף ביאן אבו ריא קיבל כדור באמצע המגרש של כאוכב וממרחק של כ-20 מטרים אלכסונית מהשער שחרר כדור שטוח חזק לרשתו של שבל וזה כבר היה יתרון 5-0 לאסי גלבוע. בדקות האחרונות כאוכב ניסתה לכבוש שער מצמק שימתיק את הגלולה ובדקה ה-86' עבד מורג'אן ניסה את מזלו בכדור חופשי ממרחק של כ-22 מטרים, אך הוא נהדף על ידי יקיר קרטה לקרן. שתי דקות לאחריה הצליחה כאוכב לכבוש את שער הניחומים כשנביל עלי עבר שני שחקנים והכניס כדור עומק לאנס נסאר, שמול יקיר קרטה לא התבלבל ובעט חזק לרשת העליונה וקבע את תוצאת הסיום 5-1 לזכות אסי גלבוע.

 

התבוסה הביתית הקשה שספגה הפועל כאוכב אמנם הייתה מפתיעה מבחינת מיקומי שתי הקבוצות, אך לא ממבחינת היכולת ששתיהן הציגו על כר הדשא, תוצאה כזו לא התקבלה אצל אוהדי הקבוצה שמחו והביעו את כעסם ותסכולם מהיכולת הלא טובה במשך דקות ארוכות בסיום המשחק, בהן היו ספונים שחקני הקבוצה בתוך חדר ההלבשה. כעת, על הקבוצה לשכוח מהתוצאה מהר כי כבר בשבוע הבא מחכה להם מוקש לא קל בדמותה של עירוני טבריה שנואשת גם היא לנקודות.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload