שלומי אזולאי: "היה לנו חשוב להחזיר את האמונה שאפשר לנצח"

בסכנין יצאו עם תחושות מעודדות בעקבות הניצחון בגביע: "מקווים שהאנרגיות הטובות יעזרו לנו גם בליגה". אזולאי: "היה לנו חשוב להחזיר את האמונה שאפשר לנצח, רוצים לצאת מהמצב שלנו כמה שיותר מהר. דרסיליה? מקווה שיביא את השינוי".

הרבה לחץ, תסכול ואכזבה השתחררו אתמול משחקני בני סכנין לאחר הניצחון(1-0) על מכבי חיפה שהעלה את הקבוצה לרבע גמר גביע המדינה והשכיח אולי לכמה רגעים את המצב בו היא נמצאת בליגה. 

כובש שער הניצחון שלומי אזולאי סיפר על התחושות לאחר הניצחון: "לא רק לחץ, השתחרר הרבה יותר מזה. נוצר פה במיוחד בדוחא משהו שאי אפשר להסביר, ניצחנו פה רק משחק ליגה אחד ועכשיו בגביע. קודם כל לחזור לנצח ולדעת שאנחנו יכולים, כי כשאתה לא מנצח הרבה זמן אתה מאבד כבר את האמונה ובמיוחד את מכבי חיפה שהם ברצף הטוב בליגה אחרי מכבי תל אביב. היה לנו מאוד חשוב להחזיר את האמונה שאפשר לנצח". 

על הפרידה מעמיר תורג'מן: "אם זה היה נחוץ אני לא יודע, אם היינו מנצחים הערב עם עמיר זה אולי לא היה נחוץ. באנו עם אנרגיות מאוד טובות היום וקצת שינינו את המערך ששיחקנו בו תקופה וזה עבד לאורך 90 דקות ואני מאוד שמח. אם תראו את הפרצופים בחדר ההלבשה זה משהו שלא ראינו הרבה זמן".

צפו בראיון המלא של שלומי אזולאי

עוד הוסיף אזולאי על התקופה האחרונה והתקוות החדשות בעקבות הניצחון: "אנחנו עדיין מאמינים שאנחנו יכולים להציג כדורגל טוב ולנצח כל קבוצה, פשוט צריך לחבר ניצחון שניים. הניצחון הזה יעזור לנו קצת לנקות את הראש מהליגה ולשמוח יום-יומיים, זה משהו שלצערי אנחנו לא רגילים אליו לאחרונה ואני מקווה שזה יעזור לנו". 

בנוגע למאמן החדש גיאורגי דרסיליה: "ראינו אותו בפעם הראשונה במשחק. אני באופן אישי מכיר אותו ממכבי חיפה והוא בן אדם מאוד מקצועי. אם הוא יביא את השינוי? אני מקווה". 

על השאלה איך הוא מתמודד עם המצב באופן אישי ענה: "זה עובר לי בראש 24 שעות, גם כשאני בבית עם המשפחה. אנחנו לא רגילים להיות בסיטואציה הזו, אני לא מאחל לאף אחד את זה ומקווה שנצא מזה כמה שיותר מהר כדי להתחיל ליהנות מהעונה הזאת". 

ולסיום סיפר אזולאי על הציפיות מהמפגשים מול היריבה הבאה בגביע מכבי תל אביב: "גם כשראינו את ההגרלה זה היה אחרי ההפסד הקשה להפועל חיפה וכלל לא התייחסנו לזה, אבל עכשיו אחרי הניצחון יש אנרגיה חדשה ואני מתפלל שנבוא איתה למשחק הליגה הקרוב ביום ראשון ואנחנו חייבים כי אחרת יהיה כאן רע מאוד. יש לנו סיכוי לעבור את מכבי ת"א".

בנושא אחר, המאמן גיאורגי דרסיליה החל היום את תפקידו הרשמי בקבוצה. דרסיליה, שמונה באופן רשמי אמש, צפוי לצרף לקבוצתו גם חיזוק של שניים עד שלושה שחקנים זרים שישדרגו בעיקר את החלק הקדמי של הקבוצה. אחד מהמועמדים להצטרף הוא החלוץ האוקראיני בן ה-23 מייקולה קובטליוק אותו מכיר המאמן מעברו. עם האוקראיני או בלעדיו, דראסיליה מתכנן להתחזק בחלוץ, קשר ובלם שלאור השחרורים והפציעות הרבות, מדובר בחיזוק קריטח עבור מאבק ההישרדות של הקבוצה בליגה. 

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות