סכנין ניצחה את מכבי חיפה ועלתה לרבע גמר הגביע, דרסיליה מונה רשמית

בני סכנין ניצחה 1-0 את מכבי חיפה בזכות שער של שלומי אזולאי ועלתה לרבע גמר גביע המדינה בו תפגוש את מכבי תל אביב. דרסיליה נכח באצטדיון ומונה רשמית לתפקיד המאמן. 

 

לאחר הזעזוע שעברה השבוע סכנין כשנפרדה ממאמן הקבוצה עמיר תורג'מן, עלתה הערב(שלישי) סכנין למשחק שמינית גמר גביע המדינה מול מכבי חיפה שנדחה מהשבוע שעבר בעקבות מזג האוויר הסוער. בהרכב סכנין ערך הופעת בכורה המגן השמאלי החדש עמנואל אמבולה ואת המשחק הדריך על הקווים מאמן הכושר חואן קרלוס בעוד גיאורגי דרסיליה צפה בקבוצה מהיציע.

 

על כר הדשא, סכנין הצליחה להכריע את ההתמודדות כבר במחצית הראשונה כשבדקה ה-30' שלומי אזולאי כבש את שער היתרון עליו הצליחה סכנין לשמור עד לסיום ולרשום ניצחון שאולי ישכיח לה גם את התקופה הקשה שעברה במסגרת הליגה בשבועות האחרונים ושולח אותה היישר לרבע הגמר בו תפגוש את מכבי תל אביב לצמד משחקים(בית וחוץ) שיקבעו את עתידה במפעל. מעבר לעליית השלב במפעל, המשחק הערב הוכיח הרבה עבור סכנין ששחקניה הפגינו דריכות ומוטיבציה רבה לאורך כל 90 הדקות, מי שבלטו היו הקפטן חאלד חלאילה שהיה מהמצטיינים על כר הדשא, יחד עם כובש שער הניצחון שלומי אזולאי כאשר גם מהראן ראדי רשם הופעה טובה.   

 צילום: עובאדה אכתילאת

 

בסיום המשחק מונה באופן רשמי מאמן חדש לקבוצה וזהו גיאורגי דרסיליה שישב יחד עם היו"ר אבו יונס וצפה במשחק. דרסיליה, שחתם עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת, היה המועמד המוביל לאימון הקבוצה והוא זה שיעמוד על הקווים החל ממשחק הליגה הבא וינסה להציל את הקבוצה מהמרקום אליו נקלעה וסכנת הירידה לליגה הלאומית.

דרסיליה. צילום: עובאדה אכתילאת

 

אירוע נוסף שהתרחש בסיום המשחק הוא כאשר עוכב אוטובוס האורחים ביציאה מהאצטדיון לאחר שהושלך בקבוק לעברו בעוד השחקנים ישבו בתוכו. בהודעה הרשמית שהוציא מועדון כדורגל מכבי חיפה נכתב: "בתום משחק הגביע, בעת יציאת השחקנים והצוות מאצטדיון דוחא, נזרק בקבוק על ידי אוהד בני סכנין לעבר אוטובוס הקבוצה. במהלך האירוע האלים, נפצע בלם הקבוצה אטיין ריינן. מדובר באירוע קשה שיכל להסתיים בתוצאות קשות יותר. אנו רואים זאת בחומרה. מועדון כדורגל מכבי חיפה מגנה בתוקף כל אירוע אלימות וקורא למשטרה לחקור ולתפוס את האחראים . על ההתאחדות לכדורגל והמנהלת לפעול למניעת אירועים שכאלו בעתיד".

 

גם מטעם מועדון בני סכנין יצאה הודעה בנושא ובה נכתב: "יו״ר המועדון לאחר שנודע לו הדבר ניגש לאוטובוס והתעניין בשלום נוסעיו. הנהלת המועדון תפנה מחר למנהלי בתי הספר בעיר ותבקש ששיעור התרבות ייוחד לנושא האלימות וחשיבות ערך קבלת האורחים בעיר".

 אוטובוס השחקנים מחוץ לדוחא

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload