עמיר תורג'מן סיים את דרכו בבני סכנין

בתום פגישה שנערכה בין עמיר תורג'מן להנהלת סכנין, הודיעה הקבוצה באופן רשמי על סיום תפקידו. חואן קרלוס יוביל את הקבוצה באופן זמני, דרסיליה מועמד מוביל להתמנות, גם סילבס ואלישע בתמונה. 

במועדון לקחו קשה את התבוסה להפועל חיפה אמש ומאז הופנו לא מעט קריאות לעבר הנהלת הקבוצה בטענה שאין מנוס מלבצע זעזוע על מנת להציל את הקבוצה מהמשך התדרדרות שתסכן אותה בירידה לליגה הלאומית. ההנהלה מצדה שוחחה עם המאמן כבר אמש לאחר המשחק, שהוא מצדו מאמין כי עוד ניתן לבצע שינוי ולחזק את הסגל בכדי לשפר את המצב. בשעה האחרונה נערכה שוב פגישה מכריעה בין הצדדים בסיומה הודיעה ההנהלה על סיום דרכו של המאמן, מה שלא נחשב כהפתעה שכן הנושא עמד על הפרק לאורך כל המחזורים האחרונים בהם הקבוצה לא מצליחה להתאושש ולאסוף נקודות. עם פרידתו מסכנין, סוגר תורג'מן קדנציה קצרה בת 9 משחקי ליגה בהם רשם ניצחון בודד על בני יהודה במשחק הבכורה שלו ומאז 6 הפסדים ושתי תוצאות תיקו.

השם החם שרץ במועדון כרגע הוא דרסיליה, שאחד השיקולים המרכזיים למועמדותו הוא העובדה שיכול להביא עמו כשלושה שחקנים זרים ובמידה ואכן יקדמו את המו"מ מולו הוא עשוי להגיע כבר בתוך יממה. בנוסף, במועדון מאוד רצו לראות את אלישע לוי מגיע אך הוא מצדו לא מעוניין לקחת את התפקיד ומועמד נוסף פנוי הוא חיים סילבס שגם כן מוערך על ידי ראשי הקבוצה. 

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות