אוהד אדלשטיין מבוקש בליגה הלאומית, גם מליגת העל התעניינו

קשר מ.ס כפר קאסם מבוקש בליגות הבכירות ויצטרך לקבל החלטה סופית עד לסיום החלון.

 

שחקנה המוכשר של כפר קאסם שכבש אמש את שער הניצחון במשחק העלייה לרבע גמר הגביע, העלה עניין אצל מספר קבוצות ליגה לאומית וליגת העל אשר בדקו לגביו באמצעות מקורביו וסוכנו. אדלשטיין, שגדל בהפועל פתח תקווה, העלה לא פעם עניין אצל קבוצות בליגות הבכירות בהן כבר שיחק בעברו אך כעת עם תקופתה הטובה של קבוצתו ואף שלו באופן אישי גם במשחקי הליגה וגם במשחקי הגביע כשהוא עומד על מאזן של 11 שערים ו-7 בישולים בכל המסגרות, הנושא עלה שוב על הפרק בעוד חלון ההעברות בליגות הבכירות נמצא בעיצומו. 

 

כאמור כבר אמש בתכנית השבועית של אתר יאללה ספורט התייחס אוהד אדלשטיין להתעניינות המדוברת ואמר: "יש לי סוכן שמטפל בהכל, אני שמעתי על כמה קבוצות מהליגה הלאומית ומליגת העל אבל יכול להגיד שהגעתי לכפר קאסם כדי לעלות איתם ליגה ואני מאוד אוהב אותם".

אדלשטיין בחגיגות אמש / צילום: איהאם ג'בארין

 

עוד הוסיף אדלשטיין על ההישג האדיר שעשו אמש: "היה כיף גדול לקבל קבוצה כמו מכבי חיפה בשלב הבא(במידה והיא תעלה שלב) למרות שקבוצה מלאומית זה עולם אחר ואפשר לעבור אותה בשני משחקים. הניצחון שעשינו מעיד על כך שלא מדובר במזל אלא ביכולת, להדיח פעמיים קבוצה מהלאומית ולנצח קבוצה מליגת העל כשלא ירדנו ממנה יותר מדי זה מעיד על אופי ויכולת וזה מעיד על כך שמגיע לנו להיות בליגה גבוהה יותר. המטרה היא עליית ליגה וכל התקדמות בגביע היא הדובדבן שבקצפת". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload