ללא רגע דל, עם שבעה שערים ומנצחת אחת: כאוכב לקחה שלוש נקודות במשחק משוגע בצור שלום

במשחק מטורף עם לא פחות משבעה שערים, כאוכב ניצחה 4-3 את צור שלום במשחק חוץ: עבד מורג'אן, ואיל חרבאוי, זאהר מריסאת ואנס נסאר כבשו את רביעיית שערי הניצחון. איימן חלאילה: "לא כל יום צופים במשחק משוגע כזה, אני יוצא ברגשות מעורבים. אבי מלכה? לצערי הוא איננו, אבל הקומבינציה בהרכב ללא חלוץ עבדה לנו היום". "קאסם נג'אר: "הפסד מתסכל".

במזג אוויר נהדר לכדורגל ארחה מכבי צור שלום במגרשה הביתי את הפועל כאוכב לקרב השכנות בתחתית הטבלה. המארחת צור שלום הגיעה למפגש לאחר התבוסה שספגה מאסי גלבוע במחזור הסיום של הסיבוב הראשון ולעומתה, הפועל כאוכב לאחר תיקו נגד זלפה ופרידה ממלך שערי הקבוצה אבי מלכה שעבר ל"רובי שפירא" וצירפה את כרם עבדאללה שעשה את הדרך ההפוכה.

 איימן חלאילה

צילום: עובאדה אכתילאת

המשחק נפתח לעיני כ-300 צופים והחל בגישושים וללא מצבים מסוכנים משני הכיוונים. בדקה ה-9' תומר שריקי קיבל כדור בתוך הרחבה ובעט אותו שטוח לעבר שער האורחת אך הגנת כאוכב הצליחה להרחיק לקרן. בדקה ה-20' עבד מורג'אן שלח כדור חזק מחוץ לרחבה ששוערה של צור שלום הצליח להרחיק ואף רשם הדיפה נוספת למצב מסוכן של אמיר אבו ניל על סף סיום המחצית.

המחצית השנייה נפתחה בצורה שונה לגמרי מהראשונה כאשר שתי הקבוצות החלו לתקוף וקיבלנו מבול של שערים. בדקה ה-49' קיבלנו את השער הראשון של המשחק כאשר זאהר מריסאת הצליח להשתלט על כדור חוזר שהדף לא טוב שוערה של צור שלום ומקרוב להצליח לכבוש ולקבע יתרון לזכותה של כאוכב שפתחה את המחצית נהדר. כעבור שמונה דקות בלבד הצליח ואיל חרבאוי להכפיל את התוצאה עם מספרת מהסרטים ובדקה ה-65' זה כבר הפך לשלישיית שערים כשעבד מורג'אן הצטרף לרשימת הכובשים עם שער משלו.

הצטרף לרשימת הכובשים. מורג'אן

צילום: עובאדה אכתילאת

צור שלום לא הרימה ידיים על אף שספגה לרשתה שלישייה ואף הצליחה לצמק את התוצאה מהתקפה מתפרצת בדקה ה-73' בסיומה קאסם נג'אר קיבל כדור בתוך הרחבה, בעט לפינה הקרובה של שיבל שלא הצליח להשתלט על הכדור והוא נכנס פנימה. שחקני כאוכב נכנסו להלם ושחקני צור שלום המשיכו לתקוף שוב ושוב והשער השני גם לא איחר לבוא ובדקה ה-80' דני אסולין ניצל טעות של אחמד שיבל וכבש את השני לזכותה של צור שלום.

הקצב המטורף נמשך ובדקה ה-85' דווקא לאחר מומנטום טוב של המארחת צור שלום, הצליחה כאוכב לכבוש את השער הרביעי כאשר אנס נסאר שנכנס כמחליף במקום אמיר אבו ניל מצא את עצמו לבד מול שוער, הכניע אותו וכבש את הרביעי לזכות כאוכב. ואם חשבתם שכאן המשחק הזה נגמר, טעיתם ובגדול כי גם צור שלום לא אמרה את המילה האחרונה וקיבלנו דרמה גדולה של דקות הסיום. חלפו ארבע דקות בלבד מהשער הרביעי שכבשה כאוכב וצור שלום הצליחה להבקיע השלישי שלה אך הדרמה הגדולה הסתיימה בניצחון להפועל כאוכב שיצאה מרוצה משלוש נקודות שהוסיפה למאזנה, מהעובדה שהצליחה להתמודד היטב עם עזיבתו של מלך השערים שלה אבי מלכה ועם תוספת הביטחון הטובה שקיבלה מהמשחק הזה לקראת המחזור הבא בו תארח את אסי גלבוע. 

שחקן מכבי צור שלום קאסם נג'אר אמר בסיום: "זה היה הפסד מתסכל מאוד, אנחנו טועים במשחק ההגנה שלנו ופשוט נותנים מתנות ליריבות. אנחנו צריכים לשכוח ממה שהיה ולהמשיך לעבוד קשה כי בסך הכל יש לנו קבוצה טובה ואני מאמין שנתחיל לקחת נקודות בבית".

קאסם נג'אר

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן הפועל כאוכב איימן חלאילה אמר בסיום: "משחק משוגע. משחק מטורף ויפה לקהל. לא כל יום צופים בשבעה שערים אבל אני הולך ברגשות מעורבים, למרות שידענו שאנחנו נתקלים במגרש מאוד רע וציפינו למערך אחר. כבשנו את שלושת השערים שלנו בהתחלה וחזרנו קצת אחורה, עשינו טעות איומה בשער השני שספגנו והכנסנו אותם למשחק עוד יותר. למזלי הבקענו עוד שער אחד והכי חשוב שניצחנו את המשחק ויצאנו עם שלוש הנקודות". 

על הפרידה מאבי מלכה והעובדה שכבשו היום רביעיית שערים ללא חלוץ מטרה במגרש: "אבי השתחרר, אבי איננו לצערי ועברנו את כל השבוע בניסיון לאתר שחקן בחלק הקדמי. ניסינו לעשות משא ומתן עם מספר שחקנים ופזלנו גם לעבר ליגות בכירות אבל זה לא הצלחנו, עשינו את הקומבינציה בהרכב והיום זה הצליח לנו. נקווה שזה ימשיך לנו טוב גם בהמשך". 

עוד הוסיפו בקבוצה על הפרידה ממלכה: "הוא קיבל הצעות מפתות והתעקש לעזוב. אנחנו לא יכולים להחזיק שחקן בכוח והחלטנו להיפרד יפה". 

#הפועלכאוכב #צורשלום

כתבות נוספות