זלפה חזרה לנצח עם 1-0 על "רובי שפירא", מיזר זועבי כבש את שער הניצחון

זלפה פתחה סיבוב שני על רגל ימין עם ניצחון על הפועל "רובי שפירא", מייזר זועבי כבש את שער הניצחון. אוזן: "ניצחון טוב מול קבוצה טובה, מרוצה מאיך שהקבוצה נראתה".

הפועל בני זלפה ומוריס אוזן פתחו היום(שישי) את מסע הסיבוב השני בליגה א' צפון כשאירחו במגרש בכפר קאסם את הפועל "רובי שפירא" חיפה. בזלפה ניצלו את הפגרה של השבוע האחרון בכדי להתחזק וצירפו לסגל את הקשר שלומי מראד שגם פתח באחד עשר של אוזן ומי שלא נכלל בהם הוא מנאר דראושה שריצה עונש הרחקת צהובים. אוזן גם החליט לבצע שינוי כשעלה הפעם עם מערך של שלושה בלמים כנגד המערך של אלעד בוארון בו נכלל לראשונה חלוץ הרכש החדש של קבוצת האוהדים אבי מלכה.

המחצית הראשונה נפתחה ביתרון של זלפה שבמשחק הגנה מצוין הצליחה למנוע מ"רובי שפירא" להגיע להזדמנויות מסוכנות רבות. מנגד, הצליחה זלפה לייצר לא מעט מצבים מסוכנים. איתמר כהן היה הקרוב ביותר לכבוש בדקות אלו וכמעט העלה את זלפה ליתרון כששלח מתוך הרחבה כדור מצוין לעבר שערה של רובי שפירא, אך עידן ויצמן בהצלה גדולה מנע מקבוצתו לספוג. התוצאה המאופסת נשמרה עד הדקה ה-41' בלבד ובה הצליח מיזר זועבי לנגוח פנימה כדור קרן שקיבל מסעיד דיאב, אקס "רובי שפירא", ובכך הוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון.

שער הניצחון של מייזר זועבי

צילום: הפועל בני זלפה

כעשרים דקות מפתיחת המחצית השנייה נאלץ אוזן לבצע חילוף כפוי כשעומר גרה ספג מכה בקרסול ופינה את מקומו לטובת כניסתו של עודאי מחאמיד. בדקה ה-80' הגיעה זלפה להזדמנות מצוינת נוספת כאשר כדור מצוין של בלאל סבע פגש את המשקוף. הדקות האחרונות במשחק היו שייכות דווקא ל"רובי שפירא" שלחצה את חניכיו של מוריס אוזן וניצלה את חסרונו של גרה, אך גם זה לא הניב לה שער שוויון ומי שיצאה המנצחת מהמפגש הזה היא הפועל בני זלפה שפתחה את הסיבוב השני באופן מוצלח בזכות שער הניצחון המכריע של חלוצה מייזר זועבי שאגב, היה זה שהכריע גם את ההתמודדות הקודמת בין השתיים בפתיחת הסיבוב הראשון.

מאמן הקבוצה מוריס אוזן אמר לאחר המשחק: "עשינו שינוי כשצירפנו את שלומי מראד לסגל והיום הוא כבר שיחק משחק מלא והיה לו משחק טוב מאוד, היום במשחק היה בסך הכל משחק טוב שלנו אני מבסוט מהתוצאה ומאיך שנראינו, החמצנו מצבים בטוחים של 100 אחוז גול. ניצחון טוב מול קבוצה טובה והפנים כבר לעבר השבוע הבא מול כפר כנא".

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות