הפועל כפר כנא פתחה את הסיבוב השני עם הפסד להפועל הרצליה

הפועל כפר כנא פתחה את הסיבוב השני עם הפסד 2-1 להפועל הרצליה: המארחת עלתה ליתרון ראשונה, ראדי חמאיסי נכנס כמחליף והשווה ואלירן שמש הכריע את ההתמודדות. סבע: "טעויות בהגנה עשו את שלהן, מסתכלים קדימה".

 

לאחר פגרה קצרה, פתחה הפועל כפר כנא את הסיבוב השני במשחק חוץ נגד הפועל הרצליה שנמצאת במאבקי הצמרת ובתקופה מצוינת. אחד הנושאים המדוברים טרם פתיחת ההתמודדות היה המכתב שקיבל אחמד סבע ובו נאמר כי הוא אינו נושא את התעודה המתאימה לצורך אימון הקבוצה ועל כך מסרו בהנהלה: "אחמד סבע מתחיל קורס והעניין יטופל".


המחצית הראשונה הייתה הטובה יותר של הפועל כפר כנא שהגיעה ללא מעט מצבים קורצים שהסתיימו בהחמצות גדולות. לעומת זאת, מי שידעה לדייק היא הפועל הרצליה כאשר בדקה ה-27' הבלם אורי אשל כבש את שער היתרון שקבע 1-0 לזכות קבוצתו. עוד לפני סיום המחצית ביצע סבע חילוף כאשר הוציא את אחמד אעמר שנפצע ובמקומו נכנס ראדי חמאיסי שבהזדמנות הראשונה שלו כבש את שער השוויון שקבע 1-1 בין הקבוצות בתום המחצית.

 אחמד סבע מתדרך את השחקנים


במחצית השנייה כפר כנא כמעט ולא הגיעה למצבים וככל הנראה הפגרה לא עשתה לה טוב, כשר בהנהלה הטיחו האשמות קלות גם בחוסר התנאים ומגרשים שמנעו ממנה לערוך אימונים כראוי. בדקה ה-81' הגיע הרגע המכריע של המשחק כאשר אלירן שמש כבש שער קריטי שקבע יתרון 2-1 לזכות קבוצתו והעניק לה נקודות שמצמידות אותה לפסגה. כפר כנא לעומת זאת, תיאלץ לחפש את הנקודות במשחקים הבאים.


מאמן הפועל כפר כנא אחמד סבע אמר בסיום המשחק: "הגענו למצבים ולא ניצלנו אותם וטעויות בהגנה עשו את שלהן. אנחנו מסתכלים קדימה".
 

בנושא אחר, אחד מהשחקנים המשמעותיים בקבוצה ספואן זועבי ממתין לתשובה מהפועל חדרה ועד שבוע הבא תתברר התמונה אם השחקן עובר לליגת העל או לא.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload