עמנואל אמבולה חתם בבני סכנין

מגן הפועל רעננה עבר באופן רשמי ויחזק את חוליית ההגנה של עמיר תורג'מן.  

 

לאחר מו"מ שנמשך מספר ימים, בסכנין הודיעו על צירופו הרשמי של המגן השמאלי מהפועל רעננה בחוזה עד לתום העונה הנוכחית. אמבולה בן ה-25 יחזק את חוליית ההגנה של הקבוצה שהצהירה לא פעם כמה היא זקוקה לחיזוק ראוי בעמדה זו. 

 

במועדון לא הורידו את הרגל מהגז בנושא החיזוק ומעבר לבלם בכיר אותו מחפשים בכדי לתת חיזוק נוסף להגנה, במועדון עדיין לא וויתרו על אופציית אופיר מזרחי ועל אף שהאחרון בשלב זה מחזיק בהצעות ממועדונים אחרים בסכנין מנסים להפעיל מאמץ בכדי להשפיע על החלטתו ולהצליח לצרפו. בין השמות נוספים שעלו לאורך הדרך הם משוחררי הפועל ב"ש שיר צדק שבשלב זה לא מעוניין להגיע וניב זריהן שהייתה בו התעניינות אך גם סיכוי נמוך שיתקדם מולו מו"מ לאור העובדה שמחזיק בהצעות נוספות וקרוב לסיכום אצל המלאבסים, ג'ורדן פושה שבשלב זה מעדיף להישאר בצרפת ובמועדון יקוו "לקלוע" בהבאת הזרים שכן עדיין מחפשים זרים איכותיים בעיקר לחיזוק חוליית ההתקפה. 

 

בנושא אחר, לאור דחיית משחק הגביע לשבוע הבא(שלישי, 20:30) במועדון כבר מתכוננים למשחק הליגה הקריטי מול הפועל חיפה בו לא ייקח חלק מוחמד גאדיר המורחק כאשר במועדון מבינים כי זו הזדמנות קריטית לנסות ולברוח מהמקום המבכן אותם בירידה לליגה השנייה.

אמבולה במעמד החתימהצילום: מועדון בני סכנין

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload