בני סכנין מארחת את מכבי חיפה לשמינית גמר הגביע. תורג'מן: "משחק אחד שהכל יכול לקרות בו"

בני סכנין מארחת את מכבי חיפה לשמינית גמר גביע המדינה. תורג'מן: "משחק אחד שהכל יכול לקרות בו. רכש? מקווה שעד תחילת שבוע הבא כבר יהיו כמה שחקנים חדשים".

שבוע לא קל עבר על בני סכנין מאז ההפסד האחרון להפועל חדרה שרק העמיק את המשבר בו היא נמצאת עם רצף ארוך של משחקים ללא ניצחון ובעוד היא ממוקמת מתחת לקו האדום ונמצאת בין המועמדות לירידת ליגה. בסכנין מדי שבוע מתכנסים ומנסים לחשוב על פתרונות למצב כאשר במקביל למצבה הקשה של הקובצה בטבלה, היא סובלת ממכת פציעות ואם לא די בכך, גם מוחמד גאדיר אחד השחקנים המשמעותיים שלה שרק שב מפציעה במשחק האחרון ירצה הערב עונש הרחקה בעקבות הכרטיס האדום שספג.

מעמדו של המאמן עמיר תורג'מן עלה על הפרק לא פעם השבוע וככלל בתקופה האחרונה כאשר בסכנין הצהירו לא פעם כי הם אינם מרוצים מהמצב אך מגלים סבלנות בעקבות מכת הפציעות שפקדה את הקבוצה ומנעה מהמאמן לצאת למשחקים האחרונים עם סגל מלא. יחד עם זאת, המאמן כבר ערך מספר שיחות עם הנהלת הקבוצה על המצב ואין ספק כי כל הפסד החל מעכשיו רק יסבך את מצבו ויסכן את מעמדו עוד יותר. 

בקבוצה עוסקים במרץ גם בניסיונות להתחזק עם פתיחתו של חלון ההעברות של ינואר כאשר המטרה בשלב זה היא לצרף שחקן התקפה טוב שימלא את חסרונו של מוגרבי, מגן שמאלי ובלם מנוסה. אחד השחקנים הישראלים שהקבוצה מאוד רוצה הוא קשרה של מכבי חיפה אופיר מזרחי, שמצדו מחזיק בהצעות נוספות ולא ממהר להגיע אך בסכנין מפעילים מאמץ רב לנסות ולהשפיע על החלטתו. כמו כן בקבוצה חושקים בשחקנים נוספים של הירוקים וצפויים לשוחח על כך עם מכבי חיפה בכדי לבחון אופציית מכירת/השאלת שחקנים משורותיה. כמו כן מנסים לקדם מו"מ עם שחקנים נוספים ששוחררו מקבוצות אחרות בליגה.

מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן אמר לקראת המשחק: "משחק קשה מאוד מול מכבי חיפה שנמצאת במומנטום טוב ובתנופה. נצטרך להגיע מוכנים עם ההרחקות והשחקנים כדי לעשות את העבודה. מדובר במשחק אחד שהכל יכול לקרות בו, אנחנו רק צריכים להגיע מוכנים ומאמינים".

יצליחו לעבור שלב בגביע?

צילום: עובאדה אכתילאת

על מכת החיסורים שעדיין פוקדת את הקבוצה: "יחסרו לנו מחר גאדיר, ג'אבר, אקפביו ועוד כמה שחקנים שלא כשירים במאת האחוזים אבל נסתדר עם מה שיש ונעשה את העבודה טוב. זה חייב להידבק ולהגיע ואני מקווה שנעשה את זה בצורה הטובה ביותר. אנחנו חושבים ממשחק למשחק, רוצים לנצח את מכבי חיפה עם הכלים שיש לנו ולעבור שלב ואחר כך נתקדם לעבר יום שבת מול הפועל חיפה. צעד אחר צעד"

על המשך התכניות לחלון ההעברות של ינואר: "אנחנו מתקדמים עם כמה שחקנים, יש מספר שמות על הפרק. אנחנו יודעים מה מתאים לנו ושאנחנו צריכים להתחזק ואני מקווה שבימים הקרובים אפילו עד תחילת שבוע הבא כבר יהיו כמה שחקנים חדשים". 


כתבות נוספות