בדרך למעבר ענק: מואנס דאבור נמצא בספרד וצפוי לחתום בסביליה

המעבר הענק קרוב מתמיד: מואנס דאבור הגיע לספרד לצורך בדיקות רפואיות וחתימה על חוזה ארוך טווח בסביליה. בזלצבורג אישרו את המהלך: "יש אמת בדברים, לא יעבור במיידי". 

 

החלוץ הישראלי שהצהיר בשבועות האחרונים כי צפוי לעזוב את קבוצתו רד בול זלצבורג, צפוי לעשות את אחד המעברים הגדולים בהיסטוריה ולהצטרף לסביליה מהליגה הספרדית הראשונה. דאבור, שנמצא בעונה נפלאה ומוליך את טבלת כובשי השערים באוסטריה, שיחק בעברו גם בגראסהופרס וסביליה צפויה להיות היעד השלישי שלו באירופה.

 

סכומי ההעברה צפויים להסתכם בכ-15 מיליון יורו ועל פי ההערכה החלוץ צפוי לחתום על חוזה לארבע שנים. מי שעוד צפויות להרוויח כספים מהעסקה הם קבוצותיו לשעבר בארץ מכבי תל אביב ומכבי אחי נצרת וככלל מדובר באחת ההעברות הגדולות בהיסטוריה של שחקן ישראלי. לאחר שעקף את מסי ורונאלדו וקטף את תואר מלך השערים של שנת 2018 במפעלי אירופה, צפוי דאבור לסמן וי נוסף על עסקת ענק שתשלח אותו היישר לאחת הליגות הטובות בעולם.

 

גם בקבוצתו הנוכחית רד בול זלצבורג אישרו את קיומו של המהלך ופרסמו הודעה בדף הפייסבוק שלהם בה כתבו: " זה נכון שמונס דאבור נמצא בשיחות בחו"ל. בכל מקרה הוא ימשיך לשחק עבורנו עד אביב 2019 לפחות”.

 דאאבור בעת ההגעה לספרד

מתוך הדף הרשמי מועדון כדורגל סביליה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload