איסמעיל עאמר לקראת משחק הגביע מול ק"ש: "מאמין שאנחנו יכולים לעשות את זה, חולמים על רבע הגמר"

במ.ס כפר קאסם מתכוננים למשחק הגביע מחר(13:00) מול עירוני קרית שמונה מליגת העל. איסמעיל עאמר: "זה משחק אחד ואפשר לעשות את זה, אנחנו חולמים על רבע הגמר". איוב אבו סבית עזב לשמשון כפר קאסם: "נפרדנו ברוח טובה, מאחלים לו הצלחה".

 

במ.ס כפר קאסם חשים את ההתרגשות לקראת משחק שמינית גמר הגביע שנדחה בעקבות מזג האוויר וצפוי להתקיים מחר(13:00) במגרשם הביתי ובו יארחו את עירוני ק"ש מליגת העל. מדובר ברגע היסטורי עבור הקבוצה שנמצאת בתקופה נפלאה גם במסגרת משחקי הליגה וחולמת להגשים בתום העונה הנוכחית שני חלומות, האחד עלייה לליגה הלאומית והשני לקבל את תואר הסינדרלה של גביע המדינה ולהתקדם ככל הניתן בשלבי המפעל. 

 

גם בשלבים האחרונים לא קיבלה כפר קאסם הגרלות קלות ופעמיים ברציפות הצליחה לעבור יריבות מהליגה הלאומית אך הפעם המשימה תהיה קשה יותר כשמדובר ביריבה מהליגה הבכירה, אך בכל זאת במועדון מפסגת טבלת ליגה א' דרום מאמינים כי המשימה קשה אך לא בלתי אפשרית. מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר לקראת המשחק: "אמרתי לשחקנים שלי שמדובר בקבוצה טובה מליגת העל ועליהם להתייחס אליה כך ובשיא הרצינות. מבחינת ההכנות אנחנו מתכוננים כרגיל למשחק, אנחנו רוצים לייצג את המועדון בצורה הטובה ביותר וחשוב לנו מאוד לעלות שלב. אני מאמין בקבוצה שלי ומאמין שאנחנו נעבור אותם, אנחנו יכולים לעשות את זה". 

 מאמינים בקבוצה

צילום: מוחמד סרסור

 

על פערי היכולת בין הליגות הוסיף: "הפערים לא יהיו מורגשים, אמנם יהיה להם יתרון מבחינת הכושר הגופני אבל אנחנו נדע איך להתגבר על זה, לחלק את הכוחות ולנצח בשביל לעבור שלב. זה משחק אחד ואפשר לעשות את זה, אנחנו חולמים על רבע הגמר". 

 

הערב הסתיים חלון ההעברות בליגה השלישית ובימים האחרונים מ.ס כפר קאסם עברה מספר שינויים בהם צירפה את הקשר דור מימוני והחלוץ בר שם טוב ונפרדה מהחלוץ איוב אבו סבית. על כך הוסיף איסמעיל עאמר: "חיזקנו את הקישור וההגנה באמצעות דור מימוני שהוא שחקן טוב בעל ניסיון רב בליגה א' והיום החתמנו את בר ושחררנו את איוב לבקשתו כי הוא רצה ללכת לשמשון כפר קאסם ולקבל יותר דקות משחק. זאת זכותו, אני אוהב אותו הוא תרם הרבה לקבוצה. נפרדנו בצורה הטובה ביותר, הוא אמר שהוא אוהב אותנו ומאחל לנו הצלחה מחר ושנעלה ליגה וגם אני אשוחח איתו באופן אישי ואני מאחל לו הצלחה רבה". 

 

לסיום סיפר על האווירה בכפר קאסם לקראת המשחק הגורלי מחר: "היום היה קשה להרגיש את האווירה בגלל מזג האוויר הסוער אבל אנשים בטירוף. לא הגענו אף פעם לשמינית גמר וזה כבר הישג, אבל להגיע לרבע הגמר יהיה פנטסטי ואנשים יהיו בעננים. מעבר לכך, זה חשוב לכל שחקן גם באופן אישי החשיפה הזו ואני מקווה שנעשה את זה מחר. למרות השעה הבעייתית אנשים יבואו הרבה אוהדים, הם לא רוצים ללכת לעבודה כדי לראות את המשחק". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload