עיסא נג'ידאת: "אנחנו נקודה ממקום ראשון עכשיו והכל אפשרי"

מאמן בני ערערה עיסא נג'ידאת לאחר הניצחון על דבורייה: "מקדיש את הניצחון לכל הכפר. אנחנו נקודה ממקום ראשון עכשיו והכל אפשרי".

 

משחק העונה של ליגה ב' צפון ב' יצא לדרך אמש(שבת) והפגיש בין שתי מוליכות הטבלה הפועל בני ערערה והפועל דבורייה. ארבע נקודות בלבד הפרידו בין השתיים טרם פתיחת ההתמודדות ובערערה ידעו שמדובר במשחק קריטי עבורם אם הם רוצים להישאר בתמונת העלייה ולא להגדיל את הפער מדבורייה שנמצאת בפסגה.

 

על כר הדשא, ההתמודדות הייתה דרמטית ביותר והוכרעה בתוך תוספת הזמן על ידי אמרו מרעי, שנכנס כמחליף בדקה ה-90' והשלים הופעה חלומית עבורו בעונתו הראשונה בקבוצת בוגרים ובהפועל בני ערערה עארה. באמצעות הניצחון הזה צמצמה ערערה את הפער בפסגה לנקודה אחת בלבד והפכה את המאבק לצפוף ומותח. 

 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מאמן הקבוצה עיסא נג'ידאת אמר בסיום: "אני שמח על הניצחון הזה, התכווננו טוב מאוד למשחק וכל השבוע עבדנו על הרבה מרכיבי טקטיקה. המחצית הראשונה הייתה שקולה אבל במחצית השנייה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. מגיע לכפר הזה, להנהלה ולשחקנים את הניצחון הזה ואני מקדיש את הניצחון לכל הכפר".

 

על המשך הדרך הוסיף: "אנחנו נקודה מהמקום הראשון והכל אפשרי, יש הרבה קבוצות שעוד יאבדו נקודות העונה. מקווה שנמשיך לנצח משבוע לשבוע ונגיע גם למקום הראשון ונשמור עליו".

צילום: עובאדה אכתילאת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload