תורג'מן לקראת חדרה: "אסור לנו להקל ראש בהם". בקבוצה ממשיכים לחפש חיזוק להגנה ולהתקפה

עמיר תורג'מן לקראת המשחק הקריטי הערב(20:15, אצטדיון נתניה): "אסור להקל ראש בחדרה". לאחר המשחק, בקבוצה ימשיכו במסע הניסיונות להתחזק וצפויים להיפגש במהלך השבוע עם הנהלת מכבי חיפה. שחקנים זרים צפויים להגיע להתרשמות.

לאחר התיקו המאופס מול בית"ר ירושלים, בסכנין מקווים שאולי נקודות האור שראו שם בהיבט המוטיבציה והשיפור ביכולת יבואו לידי ביטוי גם מחר מול הפועל חדרה כאשר בקבוצה יודעים שמדובר במשחק קריטי עבורם במאבקי התחתית בעוד היא עדיין ממוקמת מתחת לקו האדום. כאמור בסכנין טרם התאוששו לחלוטין ממכת הפציעות ועטאא ג'אבר וג'ורג' אקפביו ימשיכו להיעדר בעקבות פציעותיהם, לעומת מוחמד גאדיר שב ברביעי האחרון להתאמן אך הוא עדיין לא במצב האולטימטיבי ואילו שיתופו של עלי עותמאן עדיין מוטל בספק.

מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן אמר לקראת המשחק: "בנוגע למשחק האחרון, שחקנים עבדו כמו שצריך, בהתקפה לא היינו יעילים אבל הייתי מאוד מרוצה. נמשיך את אותה השקעה. עלי עדיין פצוע וחבל שלא נתנו לו מנוחה שבוע שעבר, זגורי פצוע אבל שלומי וגאדיר חוזרים. עשינו נקודה טובה מול בית"ר ירושלים אבל זה לא מספיק, צריכים לבוא מוכנים יש עוד הרבה עבודה".

על היריבה שמצפה להם הערב הפועל חדרה: "לפעמים יותר קל לקבוצה כמו חדרה שמגיעה מהליגה השנייה ואין ממנה ציפיות, אם נקל ראש בחדרה לא נהיה מוכנים. היא קבוצה שעושה דברים יפים מאוד בהתקפה. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולעשות את הדברים נכון גם בהגנה וגם בהתקפה".

הרבה מונח על הכתפיים שלו. אזולאי

צילום: עובאדה אכתילאת

כמו כן בקבוצה החלו לפעול במסגרת פתיחת חלון ההעברות וצירפו אמש את הקשר הצעיר סוהיל ארמלי. כמו כן הצהירו כי זה לא החיזוק היחיד שתצרף הקבוצה, אמנם מספרים על קושי בהבאת שחקנים שמקבלים הצעה מסכנין אך מתעדפים קבוצות אחרות. מבין השחקנים שסימנה סכנין נמצאים אופיר מזרחי שמחוזר מאוד גם על ידי בני יהודה והפועל תל אביב ומתעדף אותן בשלב זה, כמו כן בדומה למזרחי סכנין שמה את העין על דוס סנטוס, ריינן וזנטי אך בחוזהו נדרשות "דקות חובה", ככלל בהקשר להעברות מול הירוקים צפויה להתקיים פגישה משותפת עם המנכ"ל אסף בן דוב.

בנוסף, המגן עמנואל אמבולה נמצא במו"מ מתקדם מול הקבוצה במהלכו עשוי לעבור לקבוצה מהשרון כליבאת שבשלב זה לא מתפשר מולם על גובה משכורתו. כמו כן בקבוצה ינסו להנחית זרים לחיזוק ההתקפה כבר בתחילת השבוע.

#בניסכנין

כתבות נוספות