לא מצליחה לחזור לעצמה: סכנין ספגה מהפך והפסידה 2-1 לחדרה, גאדיר הורחק

בני סכנין ספגה מהפך והפסידה 2-1 לחדרה: אזולאי כבש ראשון, ירין פרץ ודובב גבאי כבשו למארחים. גאדיר הורחק.

 

לאחר התיקו מול בית"ר ירושלים, בסכנין ציפו לצאת לדרך חדשה באמצעות ניצחון על העולה החדשה הפועל חדרה. בהיבט סגל ומערך הקבוצה תורג'מן המשיך עם שלושה בלמים כאשר עלי עותמאן עדיין נעדר בעקבות פציעה ואילו גאדיר שב ממנה היישר להרכב הפותח.

 

על כר הדשא, המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים וללא יכולת מרשימה בחלק ההתקפי של שתי הקבוצות. המחצית השנייה נפתחה סוערת הרבה יותר ובדקה ה-52' שלומי אזולאי הצליח להעלות את קבוצתו ליתרון מכדור מצוין שקיבל מעלי אבו ריא. היתרון של סכנין נשמר עד לדקה ה-69' בה הגיע ירין פרץ שבש את שער השוויון. זו לא הייתה המכה היחידה שספגה סכנין ובדקה ה-71' הורחק החלוץ מוחמד גאדיר לאחר שביצע עבירה וספג כרטיס צהוב שני.

 

בדקה ה-80' הפועל חדרה כמעט השלימה מהפך אך קנדיל בהצלה אדירה של כדור מסוכן שהגיע מקרן השאיר את סכנין בחיים. באותה דקה ערך תורג'מן חילוף כשאיהאב שאמי פינה את מקומו לעוביידה חטאב. שתי דקות לאחר מכן המהפך כן הגיע כאשר דובב גבאי בתוך הרחבה נגח פנימה כדור ששלח לו אבו פאני מקרן קצרה. דקה לאחר מכן נכנס אוסמה חלאילה במקומו של סארי פאלח במטרה אולי להפוך את המשחק להתקפי יותר ובדקה ה-87' כליבאת נכנס גם הוא במטרה לנסות ולהציל את המצב במקומו של חאלד חלאילה אך גם זה לא עזר וסכנין רשמה הפסד שמסבך עוד יותר את מצבה בתחתית. 

 

מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן אמר בסיום המשחק: "עד הדקה ה-70' הינו שם ועשינו הכל נכון, משני מצבים נייחים שאנחנו עובדים עליהם לא מעט קיבלנו את הגולים. מאכזב מאוד". 

 

האדום של גאדיר: "זה משחק שכבר הובלנו בו והיינו צריכים לעבוד על הדקות הקשות, לא ידענו לשמור על השער שלנו. האדום הקשה עלינו מאוד. עמדנו נכון וחבל שזה נגמר ככה". 

 

המצב בטבלה: "צריכים להמשיך לשחק וששחקנים יחזרו מפציעות. צריכים לקחת משחקים בכוח, אף אחד לא ייתן לנו". 

צילום: עובאדה אכתילאת 

  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload