ואיל מריסאת וחסן אבו זייד חתמו בבני לוד

חסן אבו זייד וואיל מריסאת נפרדו באופן רשמי מחדרה ושמשון כפר קאסם וחתמו בבני לוד.

 

בני לוד מתחזקת וצירפה לשורותיה היום באופן רשמי את חסן אבו זייד, ואיל מריסאת ומגן הפועל מרמורק גל ספיר. כאמור בלוד חיפשו את החיזוקים הנכונים שיסייעו לקבוצה לברוח מהתחתית ומהמצב אליו נקלעה לאור פתיחת העונה מלאת התהפוכות שעברה. 

 

ואיל מריסאת שפתח את העונה במדי הפועל אכסאל ומשם עבר לשמשון כפר קאסם בליגה א' דרום, יעבור ליעד השלישי שלו העונה אותו הוא מכיר היטב לאחר שסיים כמלך השערים של הקבוצה לפני שנתיים והיה לאחד מהשחקנים המוערכים בשורותיה. יחד עמו, חסן אבו זייד שסיים את דרכו בהפועל חדרה מליגת העל, חוזר לליגה הלאומית לאחר שלפני שנתיים כבר שיחק בליגה בשנייה במדי אחי נצרת, ממנה עבר לאכסאל וכעת ישחק בבני לוד.

מריסאת במעמד החתימה

 

ואיל מריסאת אמר על חזרתו ללוד: "זה מקום חם שנתן לי להתקדם ולפרוח. אני שמח ונרגש לחזור ומקווה להגשים את כל המטרות שלנו יחד. יש כאן קבוצה טובה ואני מאמין שעוד נתחבר ונעשה רצף ניצחונות. מודה לאבו סלמה והצוות שהאמינו בי ומבטיח להחזיר במגרש". 

 

חסן אבו זייד הוסיף גם הוא על הצטרפותו ללוד: "אנחנו מקווים שנצליח להישאר בליגה מוקדם ככל הניתן וכל מה שיבוא מעבר לזה נשמח מאוד אבל החשוב ביותר הוא להישאר בליגה. חדרה? לא מתעניין יותר בעבר, מאחל להם בהצלחה".

חסן אבו זייד במעמד החתימה 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload