חבשי לקראת סכנין: "אין זמן לטעויות. למרות שסכנין בתקופה רעה מאוד, הם קבוצה טובה"

בלם מכבי חיפה אמר במסיבת העיתונאים לקראת משחק הגביע מחר(20:45, דוחא) מול בני סכנין: "נבוא מוכנים ומרוכזים. למרות שסכנין בתקופה רעה מאוד, הם קבוצה טובה". על התקופה הטובה תחת בלבול: "הוא הביא רוח חדשה, סוד ההצלחה שלנו הוא חדר ההלבשה". אבו פאני ישוב מהשאלה. 

 

לקראת משחק שמינית גמר גביע המדינה שצפוי להתקיים מחר בין בני סכנין למכבי חיפה, ערכו היום הירוקים מסיבת עיתונאים ובה דיבר בלם הקבוצה עאיד חבשי שנמצא בתקופה מצוינת יחד עם קבוצתו. 

 

חבשי התייחס ראשית לגודל האחריות וכמות הצעירים שגדלו במועדון אשר היום מהשחקנים המובילים בקבוצה: "אני שמח מאוד שיש הרבה חבר'ה שגדלו בנוער וזה אושר גדול שאנחנו משחקים יחד. אני עכשיו בן 23 ויש הרבה צעירים קטנים ממני אבל זו חוויה גדולה".

צילום: ניב כהן, מועדון האוהדים מכבי חיפה

 

על השינוי המוצלח תחת בלבול: "מאז שהוא הגיע הרבה שחקנים שהכירו אותו אישית מהצעירה וגם אני מאוד שמחנו כי הוא מכיר את השחקנים והמועדון. התחברנו אליו מאוד מהר ובגלל זה אנחנו מצליחים". 

 

על שיטת המשחק שהשתנתה תחת המאמן החדש: "אנחנו עובדים על שתי שיטות וזה מה שטוב אצל מרקו, מקווים להמשיך ככה הולך לנו טוב. מרקו הביא רוח חדשה לקבוצה ואנחנו לא סופגים שערים וזה חשוב מאוד". 

 

על ההערכה הגדולה כלפיו שהוא חש מהמועדון: "אני שמח מאוד שאני נמצא במועדון הכי טוב בארץ. גדלתי במחלקת הנוער כאן ויצאתי לבוגרים ואשמח להישאר פה לעוד הרבה שנים. יש לי חוזה לשנתיים ואני מרוכז רק במשחק כרגע". 

 

לקראת משחק הגביע מחר מול בני סכנין בדוחא: "נבוא מוכנים ובשיא הריכוז. למרות שסכנין בתקופה רעה מאוד יש להם שחקנים ותיקים וקבוצה טובה, הם במשחק ביתי עם קהל ביתי. גביע זה משחק אחד ואין זמן לעשות טעויות, צריכים לעבור שלב ומקווה שהקהל שלנו יגיע ויתמוך בנו וייתן לנו להרגיש במשחק ביתי". 

 

על התקופה הטובה שלהם: "סוד ההצלחה שלנו הוא חדר ההלבשה המצוין. אנחנו מאוד צנועים גם אחרי רצף הנצחונות שלנו. גם אחרי באר שבע חגגנו בטירוף והיגע לנו באמת לנצח את המשחק הזה אבל ביום ראשון כבר באנו מרוכזים רק בגביע".

 

בנושא אחר, הקשר מוחמד אבו פאני חוזר לקבוצה מהשאלה בהחלטת המאמן מרקו בלבול ויעמוד לרשות הקבוצה לאחר מחזור הליגה הקרוב.  

חוזר הביתה. אבו פאני

צילום: מועדון כדורגל הפועל חדרה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload