חלוקת נקודות ללא שערים בין סכנין לבית"ר בדוחא

בני סכנין סיימה בתיקו ללא שערים את ההתמודדות מול בית"ר ירושלים, על רקע שני הקהלים שנפגשו בדוחא לראשונה מזה ארבע שנים. זגורי נפצע והוחלף. 

בסכנין התכוננו רבות למשחק שהתקיים הערב מול היריבה הירושלמית בדוחא ולא רק בפאן המקצועי אלא בעיקר בפאן המנטלי לאור חשיבותו של המשחק עבור המועדון שרק הוסיפה מתח להתמודדות הכה קריטית עבורו במאבקי התחתית. 

בצד המקצועי, בחר עמיר תורג'מן לעלות עם מערך של שלושה בלמים בכדי לנסות ולשפר את החלק ההגנתי שלו שספג במשחקים האחרונים לא מעט שערים. כמו כן קיבל בחזרה את שלומי אזולאי ששב מפציעה אך לעומתו הוחלט כי עלי עותמאן לא יסוכן ולא יכלל בהרכב הפותח על אף ששב לסגל. 

צילום: עובאדה אכתילאת

המשחק נפתח טוב מבחינתה של סכנים שהצליחה להחזיק בכדור ולהיות הבולטת עת כר הדשא, אך מלבד הזדמנות מסוכנת אחת של סארי פלאח בנגיחה ממצב נייח, לא קיבלנו הזדמנויות מסוכנות רבות. מנגד, חניכיו של קחינגר נראו מתקשים מול המערך של תורג'מן בדוחא ולא הצליחו גם הם לסכן את השער. בדקה ה-30' נאלץ תורג'מן להתמודד עם חילוף מאולץ בעקבות מתילה בשריר הירך האחורי של ישראל זגורי שמנעה ממנו להמשיך את ההתמודדות. 

המחצית השנייה נפתחה במגמה דומה כאשר סכנין פתחה בלחץ וניסתה לשפר את כמות המצבים בהם סיכנה שער הירושלמים. הזדמנות טובה של שלומי אזולאי בדקה ה-70' הסתיימה בכדור שחלף מעל השער. כחמש דקות לאחר מכן ביצע תורג'מן חילוף נוסף כשעלי עותמאן החליף בתפקידו את עלי אבו ריא וכעשר דקות לאחריו גם חאלד חלאילה פינה את מקומו חטובת קלאודימיר פריירה. עד לסיום המשחק לא התקבלו מצבים רבים נוספים ובסיום משחק חלש מבחינה התקפית נפרדו הקבוצות בחלוקת נקודות בדוחא. 

צילום: עובאדה אכתילאת

לעומת חוסר המצבים על כר הדשא, ביציעים היה עניין רב כאשר דויא נצפה כמעט מלא, מה שלא ראו בסכנין מזה זמן רב. הקהל האדום לא הפסיק לעודד את קבוצתו לרגע ותמך בה לאורך כל 90 הדקות, מה שרק דירבן את השחקנים שהיו כה צמאים לתמיכת אוהדיהם שדעכה לאור המצב בו הם נמצאים שכאמור גם בסיום המשחק הערב, נותרו בתחתית ומתחת לקו האדום.

צילום: עובאדה אכתילאת


כתבות נוספות