אום אל פחם הודיעה: מועמר קראקרה משוחרר בעקבות בעיות משמעת

החלוץ שלא אהב את החילוף במשחק האחרון מול הפועל ירושלים וירד ישירות לחדר ההלבשה, שוחרר בהחלטת המאמן שלא אהב את התנהגותו. מעמר: "אני .

תקופתו באום אל פחם כאשר גם אז האירוע היה סביב החלפתו וארך מספר ימים בהם נערכו שיחות בינו לבין הצוות והוא לא הגיע לאימונים באופן סדיר. אם כך, על אף שהנהלת הקבוצה לא הטיחה בשחקן האשמות מיד לאחר המקרה, מאמן הקבוצה לא היה סבלני כלפיו והורה על שחרורו. לאחר קנדציה קצרה באום אל פחם, הודיעה הקבוצה על פרידה מהחלוץ מועמר קראקרה. מה שהכריע את קבלת ההחלטה במהלך זה היה אירוע המשחק האחרון בו ניצחה הקבוצה את הפועל ירושלים ובמהלכו ירד החלוץ ללא לחיצת יד למאמן וישירות לחדר ההלבשה. כזכור, לקראקרה היה מקרה דומה ב

בדף הרשמי של הקבוצה יצאה הודעה רשמית בנושא ובה נאמר: "לאחר ישיבה סגורה עם מועמר קראקרה, הוחלט על שחרורו מהקבוצה בעקבות התנהגותו במשחק האחרון כשהוחלף. התנהגות זו חזרה על עצמה בפעם השנייה לאחר שהוא הוזהר שזו לא התנהגות שמתאימה לשחקן של אום אל פחם. אינטרס הקבוצה מעל הכל. מקווים שיהיה הצלחה למעמר בהמשך דרכו".

צילום: איהאם ג'בארין

קראקרה בעצמו הגיב אמש אחת במסגרת אחת מהתכתבויות אוהדי הקבוצה ובין דבריו רשם: "כל שחקן רוצה לשחק במקום כמו אום אל פחם וחשוב שלא תבינו בצורה לא נכונה את העניין. אני שחקן שתמיד אוהב לנצח ולכבוש שערים וכעסתי על עצמי, לא על המאמן או החילוף. התעצבנתי כי לא סיפקתי יכולת טובה. הכעס שלי נובע מאהבתי לקבוצה. אני מבטיח לכם שאני והשחקנים נעשה הכל כדי שהעלייה תהיה שלנו". כאמור הודעת הקבוצה הגיעה היום בתום ההתפתחויות באימון הקבוצה וכיממה לאחר הדברים אותם כתב.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות