גאנם מחאג'נה: "מקווה שאעשה עונה טובה בליגה ואזכה בהזדמנות להתקדם"

שוער בני זלפה משחק העונה לראשונה בליגה הבוגרת הישראלית: "מקווה שאעשה עונה טובה פה ואזכה בהזדמנות להתקדם". על המשחק האחרון יחד עם קבוצתו: "הוצאנו נקודה במשחק קשה בחוץ וזה טוב עבורנו". 

 

בתחילת השנה כשהפועל שפרעם החלה את הכנותיה לליגה בהדרכתו של המאמן אברהים אבו רקיק, החליטו בקבוצה ללכת על שוער "לא צעיר" ובעל ניסיון, אך אלמוני לחובבי הכדורגל של הליגות הנמוכות וזהו גאנם מחאג'נה. בשפרעם רשם השוער תשע הופעות כשהגיע אל קבוצתו כשהיא במצב לא קל בתחתי טבלת הליגה ואף בימים אלו הופסקה פעילותה. עם תחילת הבעיות בשפרעם עבר השוער להפועל בני זלפה כאשר עד כה רשם ארבע הופעות במדי קבוצתו החדשה ואחד מהמשחקים הטובים ביותר שלו במדיה התרחש בשישי האחרון במגרש בכאוכב, שם פגשנו אותו לשיחה קצרה.


למי שביקר מספר פעמים במגרשים של הליגה הפלסטינאית סביר שיצא לבקר באחד המקומות בהם גאנם שיחק, שם העביר השוער בן ה-27, תושב אום אל פחם, כשמונה שנים מהקריירה. מחאג'נה גדל במחלקת הנוער של מכבי נתניה, ממנה עבר לליגה הפלסטינאית שם אף שיחק במדי הנבחרות ושימש כקפטן הנבחרת האולימפית עד השנה בה חזר לליגה הישראלית.

הראיון המלא עם גאנם מחאג'נה 


גאנם מחאג'נה סיפר על תקופתו בליגה הפלסטינאית והמעבר לליגה א' צפון: "אחרי גיל הנוער שיחקתי שם כשמונה שנים בקבוצות אלדאהריה ואלשבאב מחברון, לקחתי שלוש אליפויות ושלוש גביעים וכתוצאה מאותן הופעות בליגה הוזמנתי לנבחרות השונות. מקווה מאוד להגיע לליגה בכירה יותר, הבעיה היא שזו שנה ראשונה שלי בליגות הבוגרים בארץ ולא מכירים אותי כל כך, מקווה שאעשה שנה טובה פה בליגה ואולי בעתיד אזכה בהזדמנות להתקדם עוד ללאומית".

 

על היכולת הטובה במשחק הליגה האחרון: "נכון שהייתה לי יכולת טובה במשחק האחרון אבל אני לא לבד אני יחד עם עוד 11 שחקנים, הוצאנו נקודה בכאוכב במשחק חוץ וזה גם טוב עבורנו".


לסיכום התייחס למצב קבוצתו הקודמת הפועל שפרעם: "את האמת כואב על הפועל שפרעם, הייתה שם קבוצה טובה ואנשים טובים, ואני אישית קיוויתי שהיא לא תתפרק בגלל ההנהלה והקהל שנמצאים שם, אבל אלו דברים שקורים בכדורגל בארץ".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload