חצי סיפוק וחצי אכזבה בסכנין: "מרוצים מרוח הלחימה אך היינו יכולים לנצח"

 

בסכנין מאוכזבים שלא ניצחו את בית"ר ירושלים, אך מעודדים מרוח הלחימה והשיפור ביכולת: "היינו יכולים לנצח, נקווה שהמשחק הזה יוציא אותנו לדרך חדשה". תורג'מן: "חשוב שהתייצבנו, הדרך עוד ארוכה". 

 

לאחר התיקו המאופס מול בית"ר ירושלים, בסכנין יצאו ברגשות מעורבים. מצד אחד במועדון מאוד שמחו לראות את רוח הלחימה של השחקנים והמוטיבציה, אך מנגד התאכזבו מכך שהיו עדיפים על בית"ר ירושלים אך לא הצליחו לנצח ולברוח בחזרה מעל הקו האדום. 

 

במועדון אמרו לאחר ההפסד: "עם הפצועים שלנו שלא יכולים לשחק כמו מוגרבי וגאדיר המשחק הזה היה שלנו והיינו מנצחים גם בהפרש שערים גדול, אבל זה המצב ואנחנו מעודדים לפחות מהשיפור ביכות ועצירת רצף ההפסדים. נקווה שהניצחון הזה יוציא אותנו לדרך חדשה".

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בקבוצה כאמור חיכו בקוצר רוח לחלון ההעברות שאולי ישפר מעט את מצב הסגל הדל שלהם כאשר בכוונת הקבוצה להתחזק בשלב זה במגן, בלם ושני שחקני התקפה אך יודעים שבינואר קשר למצוא חיזוק טוב ולכן גם פונים לעבר אופציית הזרים כאשר מאמדו ווגה הצרפתי כבר נבחן בקבוצה וצפויים להגיע גם זרים נוספים במהלך תקופת החלון. במקביל, גם ישוחררו מספר שחקנים בסכנין וזה יהיה כתלות במי שיגיע אך בשלב זה המועמדים לעזוב הם אמיר נסאר, חטאב, פריירה ובנוגע להתקפה טרם התקבלה החלטה סופית.

 

כמו כן בקבוצה שמחו מאוד לראות את הקהל הגדול שהגיע אמש לדוחא ולא הפסיק לתמוך בהם לאורך כל 90 הדקות. שחקנים בקבוצה אמרו: "הדחיפה של הקהל עזרה לנו מאוד, הופתענו שהגיעה כמות כה גדולה ואנחנו מקווים שהם ימשיכו לתמוך בנו גם במשחקים הבאים".

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מאמן בני סכנין עמיר תורג'מן אמר לאחר ההתמודדות: "לקחנו רק נקודה ואין ספק שמצד אחד עשינו את הכל נכון אבל מצד שני קבלת ההחלטות והאיכות בהתקפה, שחקנים עדיין לא החלימו לגמרי וישראל שנפצע. בסך הכל אני מרוצה, חבל שלא הגיע במשחק כזה טוב לקחת שלוש נקודות אבל נמשיך קדימה. חשוב שהקבוצה התייצבה. זה היה נראה טוב היום אבל הדרך עוד ארוכה". 

 

על הקהל: "נהניתי מאוד, היה כיף לראות אותו, הוא נתן דחיפה אמיתית אני מקווה שהם ימשיכו לבוא ואנחנו נמשיך לתת להם עבודה טובה".

אוהדי בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בנוגע לחלון ההעברות של ינואר: "התחלנו לעבוד בשקט מקווה שנצליח להביא את מי שאנחנו רוצים, יהיו שינויים אבל זה לא תמיד פשוט בינואר נקווה שהדברים יסתדרו".

 

על מהראן ראדי: "הוא מתקדם ממשחק למשחק גם במעברים שהוא עושה לנו בין ההתקפה לקישור, ראיתי שהוא התעייף אבל חאלד משך כמעט עד הסוף וצריך לשמור עליהם. לא רק מהראן כולם עבדו יפה מאוד. כולם נלחמו חבל שלא ניצחנו". 

חלאילה ופלאח

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על שילובו של החלוץ הצעיר אוסמה חלאילה: "אוסמה הוא שחקן צעיר שצריך לקבל דקות ומצד שני צריך לתת לו את הזמן, יש כמה צעירים טובים ואנחנו צריכים להכניס אותם לאט לאט, הוא נכנס טוב כמו כל המחליפים. אני מאוד מרוצה מהביחד של כולם. אני מאוד גאה בשחקניםש עבדו כולם ביחד וצריך להמשיך את זה ואיכות בהתקפה וגם ננצח משחקים". 

זגורי הפצוע

צילום: עובאדה אכתילאת

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload