ללא הכרעה: כאוכב וזלפה נפרדו בתיקו 1-1 וחלוקת נקודות

חלוקת נקודות בין כאוכב לזלפה: יזן נסאר העלה את המארחת ראשון ליתרון, איתמר כהן השווה מהנקודה הלבנה. אבו ניל: "זלפה הרוויחה נקודה ואנחנו הפסדנו שתיים". גאנם מחאג'נה שהצטיין בין הקורות: "ידענו שנגיע למשחק קשה, נקודה מכאוכב זו תוצאה טובה". 

 

במזג אוויר שמשי ואידאלי לכדורגל עם כר דשא מצוין, אירחה הפועל כאוכב את הפועל בני זלפה ל"קרב על שש נקודות" בין שתי הקבוצות. הפועל זלפה היא זו שהייתה אמורה לארח את המשחק, אך בשל השזרוע באום אל פחם, סוכם בין שתי הקבוצות על החלפת ביתיות.

 

הפועל כאוכב שדורגה ערב המחזור במקום ה-11, הגיעה למשחק לאחר התיקו הביתי בשבוע שעבר מול הרצליה ובקבוצה קיוו שבמגרשם הביתי ומול הקהל הביתי יצליחו להתגבר על המשוכה מזלפה. מבחינת הסגל הקבוצה, היא חסרה אמש את ואיל חרבאוי שנעדר בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים ואת ווסים עלי הפצוע. אמיר אבו ניל שחוזר מפציעה פתח על הספסך ואילו יזן נסאר החולה שהיה ספקות לגבי שיתופו, פתח בהרכב בסופו של דבר.

איימן חלאילה ומוריס אוזן

 

לעומתה, זלפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת שביעית ובתחושות טובות יותר מאהמארחת לאחר הניצחון בשבוע שעבר נגד אסי גלבוע, ניצחון הבכורה של אוזן שהגיע לאחר רצף שלילי של שמונה משחקים ובקבוצה קיוו לצאת לפחות עם נקודה מהמשחק הקשה הזה. מבחינת הסגל, הקבוצה נאלצה להסתדר ללא הבורג המרכזי בקישור סעיד דיאב שנעדר עקב צבירת צהובים. 

 

השופט יפתח אברהם הוציא לדרך את ההתמודדות לעיני כ-400 אוהדים מתוכם כ-50 עשו את הדרך הארוכה מזלפה, כבר בדקה הראשונה האורחת כמעט כבשה שער מהיר כשבעיטה של מיזר זועבי פגשה את שיבל שהדף את הכדור לקרן, מיד לאחר מכן כאוכב החלה לתקוף וניסתה לאיים על שערו של ג'אנם מחאג'נה בעיקר דרך בעיטות של גל אלקנתי ויזן נסאר שהכדורים שלהם חלפו בסמוך הקורה.

אבי מלכה מול תאאר קיטאני

צילום: רמזי אבו אל היג'א

 

בדקה ה-28' עבד מורג'אן קיבל כדור באגף שמאל, העביר רוחב ליזן נסאר שממרחק של כ-17 מטרים בעט כדור שטוח לפינה השמאלית, לקורה ופנימה שקבע יתרון 1-0 לכאוכב. מיד לאחר השער זלפה ניסתה לחזור אבל הבעיטה של בלאל סבע מ-20 מטרים הלכה מעל לקורה ומנגד, ליזן נסאר הייתה הזדמנות נהדרת להכפיל את התוצאה אבל הכדור שלו מתוך הרחבה נהדף בצורה הירואית על ידי מחאג'נה ובכך הסתיימה לה המחצית הראשונה ביתרון של כאוכב.

 

פתיחת המחצית השנייה הייתה דומה לראשונה עם התקפות משני הצדדים. בדקה ה-52' הזדמנות נהדרת לכאוכב להכפיל את התוצאה כשאבי מלכה הוריד לגל אלקנתי שהסתובב ובעט כדור חזק מכ-20 מטרים, אך ג'אנם מחאגנה התעופף והדף את זה לקרן. בדקה ה-57' בלאל סבע השתלט על הכדור באמצע המגרש ופרץ באגף שמאל וכשנכנס לרחבתה של כאוכב הוכשל על ידי סאמח סרחאן והשופט הורה על הנקודה הלבנה ופנדל לזלפה, לבעיטת העונשין ניגש איתמר כהן שהכניע את שיבל וקבע תיקו 1-1 בין השתיים.

איתמר כהן

צילום: רמזי אבו אל היג'א

 

מיד לאחר השער איימן חלאילה הכניס למערכה את אמיר אבו ניל במקומו של יזן נסאר, בדקה ה-62' כדור חופשי לכאוכב ממרחק של כ-20 מטרים חלף אלכסונית משערו של מחאגנה, כדור שמתאים לבועט ברגל ימין ולכדור הזה ניגש עבד מורג'אן שבעט חזק אך מחאג'נה הצליח להדוף לקורה ועל הכדור החוזר עט גל אלקנתי שבעט חזק מארבעה מטרים אך שוב מחאג'נה הדף את הכדור. כעבור שתי דקות בלבד למיזר זועבי הייתה הזדמנות לעלות את זלפה ליתרון אבל הבעיטה שלו נעצרה בצורה טובה על ידי שבל.

 

הניסיונות בשני הצדדים נמשכו, בדקה ה-78' עבד מורג'אן מצא את עצמו חופשי וממרחק של כ-25 מטרים שיגר כדור חזק ששוב מצא את מחאג'נה במקום, בדקה ה-82' לבלאל סבע הייתה הזדמנות לעלות את זלפה ליתרון אבל הבעיטה שלו חלפה ליד הקורה ובכך מסתיים לו המשחק בתיקו וחלוקת נקודות בין שתי הקבוצות. 

הצטיין. מחאג'נה

צילום: רמזי אבו אל היג'א

 

בכאוכב יצאו מאוכזבים מהתוצאה שכן זו הפעם השנייה ברציפות שהקבוצה מגיעה למצבים, אך שוב נתקלת בשוער מצוין שמונע ממנה את הניצחון. שחקן הקבוצה אמיר אבו ניל סיפר על התחושות לאחר המשחק: "יצאנו מהמשחק הזה עם הרגשה של הפסד כי הגיעו לנו שלוש נקודות, עם כל הכבוד לזלפה הם בכלל לא הגיעו למצבים, אנחנו אלו שהגענו. אני חושב שהגיע לנו לנצח בהפרש של שני שערים אפילו, אבל בסופו של דבר זלפה הרוויחה את הנקודה ואנחנו הפסדנו שתי נקודות מהמשחק הזה".

 

בנוגע לשילובו במשחקים האחרונים לאחר החזרה מהפציעה הוסיף: "היום שיחקתי יותר מהמשחק הקודם כ-30 דקות, בשבוע הבא יש לנו פגרה ואני מקווה שבמשחק לאחריו אפתח כבר בהרכב".

 

בצד זלפה אמר השוער גאנם מחאג'נה, שגם חתום על הנקודה יותר מכל אחד אחר בקבוצתו: "ידענו שנגיע למשחק קשה, כאוכב קבוצה טובה. השגנו נקודה חשובה בחוץ, הגענו לכמה מצבים ונתנו את הגול שלנו, באופן אישי היו לי כמה הצלות טובות ואני מודה גם לשחקנים שלנו שעזרו לי, אני לא לבד פה אנחנו אחד עשר שחקנים ולדעתי גם נקודה מפה מכאוכב זו גם תוצאה טובה".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload