מ.ס ניצחה את שמשון בדרבי הלוהט של כפר קאסם

מ.ס ניצחה 3-1 את שמשון בדרבי של כפר קאסם מצמד של יוסי אסייג ושער נוסף של אדלשטיין, מוחמד באדיר רק צימק. איסמעיל עאמר: "אנחנו הולכים השנה בכל הכוח ואף אחד לא יעצור אותנו". איהאב סרסור: "יש עוד סיבוב שלם, נילחם להיות בחמישייה הראשונה". 

 

הדרבי הלוהט של העיר כפר קאסם יצא היום(שישי) לדרך והפגיש בין שתי קבוצות שפתחו את העונה עם שאיפות גדולות, האחת מהן הגיע במומנטום אדיר עם הצלחה גדולה בליגה אותה היא מוליכה ובגביע ומנגד הקבוצה השנייה של העיר התאכזבה לא פעם העונה והפגינה חוסר יציבות. על כר הדשא המצב היה דומה מאוד כאשר מ.ס הפכה את היתרון ביכולת גם לשער מהיר בדקה ה-16' של יוסי אסייג שעוד לפני תום המחצית הראשונה השלים צמד ושלח את קבוצתו להפסקה ביתרון כפול.

 

המחצית השנייה נפתחה באותו המומנטום כאשר בדקה ה-48' אוהד אדלשטיין שילש את היתרון של מ.ס, מוחמד בדיר הצליח רק לצמק אבל גם זה לא עזר לשנות את זהות המנצחת. סיראג' נסאר שהיה ספק לגבי כשירותו למשחק, הוחלף בשורות שמשון בדקה ה-60' בעקבות מתיחה והמשחק הסתיים עם ניצחון למ.ס כפר קאסם שסיימה סיבוב ראשון מוצלח כשהיא מוליכה את טבלת ליגה א' דרום וניצחה את הדרבי ההיסטורי מול יריבתה המקומית.

 אוהדי מ.ס כפר קאסם

צילום: ראמי עאמר

 

בצד המנצח אמר מאמן מ.ס כפר קאסם איסמעיל עאמר: "ידענו שמדובר בדרבי וזה מעבר למשחק רגיל, אבל הצלחנו להרגיע את השחקנים והם מבינים הם מאוד בוגרים שחקני ליגה לאומית וליגת העל, באנו לקחת שלוש נקודות להמשך ועשינו את זה".

 

עוד באשר להמשך הדרך והסגל הקיים הוסיף: "הסגל שלנו טוב מאוד ורואים את זה במשחקים. נתחזק בעוד שחקן או שניים בעמדות שאנחנו צריכים כי עוד מעט לא יהיו העברות ונצטרך להתכונן לעניין הפציעות וההרחקות. לא ניקח סיכון, אנחנו הולכים השנה בכל הכוח ואף אחד לא יעצור אותנו".

 

באשר לקהל הקבוצה שגם היום הגיע בכמויות גדולות ותמך בקבוצה: "דיברנו עליו כל כך הרבה פעמים, זה השחקן ה-12 שלנו בכל משחק. בבית ובחוץ מעודדים בלי הפסקה וזה נכס לכל קבוצה".

שחקני מ.ס כפר קאסם חוגגים

צילום: ראמי עאמר

 

על הסטת איוב אבו סבית לעמדת המגן אמר לסיום: "הוא שיחק את זה בעבר ושיחק תפקידים רבים בעבר, הוא נכס לכל קבוצה שיכול לשחק בכל תפקיד, לבן כאווז היה כרטיס צהוב וסמכנו על איוב בעיניים עצומות שיעשה את העבודה".

 

כובש הצמד למ.ס כפר קאסם יוסי אסייג אמר: "לוקח מהמשחק הזה את ההחמצה שלי, כמה שאני מגיע למצבים אני כל הזמן רוצה לכבוש, דרבי טוב אוהדים טובים אווירה טובה, שמח שלקחנו את המשחק הזה והפנים קדימה רוצים לבוא חזק למשחק הגביע ולליגה". 

 

בצד המפסיד אמר יו"ר שמשון כפר קאסם איהאב סרסור: "זה הדרבי הראשון בתולדות כפר קאסם, לא היה אף פעם בליגה א' ובעזרת ה' נעשה עוד דרב כזה בשנים הקרובות בליגה הלאומית. רק נגמר הסיבוב היום ויש עוד סיבוב שלם, אנחנו נילחם להיות בחמישייה הראשונה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload