הפועל כפר כנא חזרה לנצח עם 3-2 דרמטי על מ.ס טירה

 

כפר כנא חזרה למסלול הניצחונות עם 3-2 דרמטי על מ.ס טירה: שלום אדרי הורחק, ספואן זועבי הכריע את ההתמודדות עם שער בתוך תוספת הזמן. ספואן זועבי: "ניצחון חשוב שהחזיר לנו את שלוש הנקודות שאיבדנו באמצע השבוע". ברקוביץ': "נשארנו עם טעם רע בפה, מקווה שלא נבכה על הנקודות האלה בהמשך". 

 

שתי הקבוצות נפגשו ביניהן היום(שישי) במגרש בטירה. המארחת מצדה רצתה לחזור ולייצר רצף ניצחונות לאחר שגברה במחזור האחרון על רובי שפירא ואילו כפר כנא רצתה להשכיח את ההפסד לעירוני נשר אותו חוותה באמצע השבוע.

 

על כר הדשא, בדקה ה-5' התקפה מסוכנת של טירה הסתיימה בהרמת כדור של גוזלן לרחבה ובעיטה של שלום אדרי לעבר השער, אך טירה לא הצליחה להשיג ממנה יתרון מהיר. בדקה ה-10' כדור קרן לזכות כפר כנא כמעט והתממש לכדי שער, אך הבעיטה המסוכנת נשלחה לקורה. בדקה ה-25' טירה מצדה שוב ניסתה אך בעיטה מסוכנת של טדסה חלפה בסמוך לקורה.

 

בדקה ה-40' שלום אדרי הורחק וטירה נותרה בעשרה שחקנים, אך זה לא מנע ממנה לעלות ליתרון כעשר דקות מפתיחת המחצית השנייה משער שכבש רן ברקוביץ'. בדקה ה-50' ערך מוחמד סמארה חילוף כשהכניס את סמיר עבד אלחי במקומו של ג'וני גוזלן למשחק ראשון מאז השיקום הארוך שעבר בעקבות פציעתו.

 ראדי חמאייסי

צילום: עובאדה אכתילאת

 

טירה המשיכה ללחוץ גם בעשרה שחקנים, אך דווקא כפר כנא היא זו שהגיעה להזדמנות נוספת בדקות אלו כאשר בעיטה חופשית מסוכנת שלה חלפה ליד השער. המחצית השנייה הייתה אגרסיבית מצד שתי הקבוצות שהגיעו לעוד מספר הזדמנויות האחת של עאמר מנסור לקבוצה הביתית ובשנייה מהכיוון הנגדי שוער טירה יוסף דאהר במשחקו הראשון כשהחליף את פלנזטל המורחק(צהובים) הציל את קבוצתו מספיגה ושער בטוח.

 

ההתמודדות הפכה למסקרנת עוד יותר עם חלוף הדקות. בדקה ה-72' ראדי חמאייסי הצליח לאזן את התוצאה ואחמד עאמר הצליח אף להכפיל אותה, אך בדקה ה-88' ברקוביץ' השלים צמד ואיזו שוב את התוצאה בין השתיים. ביציעים אולי חשבו שכך תישאר תוצאת הסיום, אך לספואן זועבי היו תוצאות אחרות בתוך תוספת הזמן ספואן זועבי הכריע את ההתמודדות שער משלו שהעניק ניצחון דרמטי לכפר כנא.

 

בצד המנצח של כפר כנא אמר ספואן זועבי בסיום: "היה ניצחון מאוד קשה ומאוד חשוב אחרי ההפסד באמצע השבוע לנשר שלא הגיע לנו האמת למרות שלא היינו במיטבנו, ניסינו להחזיר את שלוש הנקודות שהפסדנו באמצע השבוע במגרש קשה מול אחת הקבוצות הקשות ששיחקנו מולם השנה. החזרנו להנהלה שהאמינה בנו השבוע גם אחרי ההפסד ונתנה לנו את כל הביטחון שבעולם להגיע לפה ולתת ניצחון ענק". 

 הראיון המלא עם ספואן זועבי

צילום: ואפי חסקיה

 

בנוגע להמשך הדרך של קבוצתו הוסיף: "התכניות מתחילת השנה לא השתנו, רוצים קודם כל להבטיח הישארות וכל השאר זה יהיה בונוס. יש פה סגל מאוד טוב שמגיע לו  פלייאוף עליון אבל זה מצריך עבודה קשה והתמדה עד סוף השנה". 

 

בצד המפסיד אמר כובש הצמד רן ברקוביץ': "היה משחק קשה, נותרנו עם טעם רע בפה אבל אני גאה בכולנו שגם בעשרה שחקנים הראינו יכולת טובה ועוד היינו טובים יותר ומקווה שלא נבכה על הנקודות האלה. הליגה עוד ארוכה יש עוד הרבה נקודות ורוצים לנצח כל משחק, נגיע וניתן את כל כולנו כדי לנצח את המשחק הבא". 

 הראיון המלא עם רן ברקוביץ'

צילום: ואפי חסקיה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload