העברות ליגה ב': מכבי טמרה וריינה עברו שינויים ביממה האחרונה של החלון

עושים סדר בהעברות ליגה ב': צעירי טמרה חזרה לפעילות, המוליכה מטמרה התחזקה בשלושה שחקנים, מכבע ריינה התחזקה בשחקנים חדשים ובמאמן מאהר חסון על הקווים.

 

לא מעט התרחשויות היו בשבוע האחרון בליגה ב, השבוע בו גם נסגר חלון ההעברות והתקבלו מספר ההחלטות קריטיות של בית הדין בכל הקשור להמשך פעילות הקבוצות או הפסקתן. 

 

נתחיל עם החדשות הטובות שהגיעו מבית הדין העליון בעניינה של צעירי טמרה, תחילה בית הדין פסק על הפסקת פעילות הקבוצה בעקבות חוב לשחקן דורון דריי, הקבוצה ערערה על ההחלטה הזו דרך עורך הדין המתמחה בעניינים האלה מר טארק זידאן ולאחר שהוסדר עניין הוחלט על חידוש פעילות הקבוצה כאשר כל המשחקים שנדחו יתקיימו בשבועות הקרובים. מבחינת חיזוק הסגל, הקבוצה צירפה לשורותיה את בהא שאמי וריאד קדורה מעראבה, אנס חלאילה מכפר מנדא ואדהם עותמאן מאל אהלי טמרה.

 

לעומתה של טמרה, הוחלט בבית הדין על הפסקת פעילותה של אחווה עראבה משמע הורדת כל הנקודות שהושגו לקבוצות היריבות במשחקם מול עראבה, נזכיר שקיימת אפשרות להנהלת עראבה לערער על ההחלטה אך כפי שזה נראה כרגע זה היה המסמר האחרון שננעץ בארון הקבוצה.


נעבור להעברות המרכזיות שסגרו את חלון ההעברות ונתחיל עם המוליכה מכבי טמרה שצירפה לשורותיה שלושה שחקנים. הקשר עודאי דראושה והבלם מוחמד נזאל מנחף והשוער טארק נעאמנה מאחווה עראבה. מנגד, הקבוצה שיחררה את בסאם ארמלי למכבי ריינה מהמחוז המקביל.

צילום: חליל חאדר

 

הפועל בועיינה שבשבוע שעבר צירפה את נאגי אבו ג'בל ממב"ע, מנגד היא שחררה את ד"ר גיהאד חמודה (השנה לא שיחק) ואת חמודה למכבי נוגידאת .


אחווה כפר מנדא צירפה את הקשר מוחמד דוחי מכאבול ושיחררה את הכישרון מוחמד חלומה לאלנהדה נצרת. 

 

בית"ר נהריה צירפה את רון בן בסט שהחל את העונה בכאוכב , אוראל אלקובי מצור שלום ואת דין כהן מאחווה עראבה.


מג'ד אלכרום צירפה את עלי שרכסי מאחי עכו, תאמר דיאב מסקציה מעלות, דודו אפללו שחוזר לקדנציה שנייה גם כן ממעלות, פטום האדי מנחף ונדר אזעיר מעירוני שעב מליגה ג' ומנגד שיחררה את אמיר כנעאן לליגה הפלסטינאית.
 

ממב"ע גולן ששחרה את נאג'י אבו גבל לריינה וצירפה את הקשר ערבי סלאלחה מדיר חנא מליגה ואת ראפת אלשעאר שחוזר לקבוצה לאחר היעדרות של שנתיים וחצי. 

 

בשינויים נוספים שנערכו השבוע עירוני בני כאבול צירפה לשורותיה את הקשר מג'ד עבדו ששוחרר מבני זלפה ואילו במחוז המקביל הפועל בני ערערה צירפה את השחקן הכישרוני נור גנאים שיחזק את חוליית ההתקפה שלה. 

 

שינוי נוסף שאמנם לא בסגל השחקנים, אך על הקווים הוא צירופו של המאמן מאהר חסון למכבי ריינה ששוב עוברת שינוי משמעותי בזמן כה קצר.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload