סיימה סיבוב ראשון בטעם מתוק: אום אל פחם ניצחה 1-0 את הפועל ירושלים בטדי

אום אל פחם ממשיכה לרוץ בפסגה עם ניצחון 1-0 על הפועל ירושלים בטדי, מסיקה כבש את שער הניצחון. אבו אלעם: "לקחנו 3 נקודות גם ביום פחות טוב, כשאום אל פחם תציג את הכדורגל שלה אף אחד לא יתחרה בנו". 

 

לאחר הפסקה אחת ממשחקי הליגה בעקבות אי הופעתה של שפרעם למשחק האחרון, יצאה הפועל אום אל פחם לטדי במטרה לרשום ניצחון שיבטיח לה סיום סיבוב עם פער אותו פתחה מסגניתה באקה אל גרבייה. זו לא הייתה אחת מההופעות הטובות ביותר של אום אל פחם העונה אך בדקה ה-17' של המחצית הראשונה ובפרק הזמן בו היא הפעילה לחץ על המארחת, הצליח ריף מסיקה לכבוש שער קריטי מכדור קרן קצרה שנשלח לתוך הרחבה ומרגליו פנימה אל תוך השער וקבע יתרון שנשמר עד הירידה להפסקה.

מסיקה חוגג את השער

צילום: איהאם ג'בארין

 

המחצית השנייה הייתה אמנם טובה יותר עבור האורחת מאום אל פחם שהגיעה למספר הזדמנויות שנהדפו על ידי שוער המארחת, שזו מצדה לא הגיעה להזדמנויות רבות אך הצליחה לשלוט במשחק ולמנוע מאום אל פחם להגדיל את היתרון. שמעון הדרי ניסה לבצע חילופים ולהשפיע על המשחק כאשר בראשון מהם הכניס את אילון אלימלך במקומו של מועמר קראקרה, שירד מאוכזב ישירות לחדר ההלבשה ואילו אלימלך מצדו ספג כרטיס צהוב על כך שנכנס לכר הדשא ללא אישור. לאחר מכן נכנסו תימור אביטן להופעת בכורה מחודשת ומוחמד אבו שאקר במקומם של רן רול וג'ינג'י מחאמיד אך גם השינויים הללו לא הניבו שער נוסף והמשחק הסתיים בניצחון 1-0 קטן גדול לטובתה של אום אל פחם שגם במקרה בו תנצח סגניתה באקה אל גרבייה מחר, הפער ביניהן יישמר. 

 

יו"ר הקבוצה אחמד אבו אלעם אמר בסיום: "לקחנו שלוש נקודות במשחק חלש שלנו ויום פחות טוב, הפגרה שהייתה לנו גם מורגשת בכושר השחקנים. בסופו של דבר קיבלנו שלוש נקודות על שער ניצחון ולא על יכולת במשחק שלא התעלנו בו לרמה גבוהה אבל הכי חשוב הוא שלקחנו את מלוא הנקודות. אמרתי זאת לפני שבועיים ואומר זאת גם עכשיו שברגע שאום אל פחם תציג את הכדורגל שלה, אין לנו מתחרים. אנחנו נהיה המתחרים היחידים של עצמנו". על אירועי החילוף בין אלימלך לקראקרה הוסיף: "מועמר בסופו של דבר חזר וחגג עם הקהל, לא נשפוט אותו על רגע של זעם".

 

קשר הקבוצה מוחמד (ג'ינג'י) מחאמיד הוסיף: "עשינו ניצחון חשוב לסיום הסיבוב הראשון עם 1-0 קטן ששווה שלוש נקודות יקרות מאוד, זה מסוג המשחקים שאם אתה רוצה לעלות ליגה אתה חייב לעבור אותם לא משנה איך". 

צילום: איהאם ג'בארין

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload