מחר: הדרבי הלוהט בין שמשון למ.ס כפר קאסם. סיראג' נסאר: "לא נבוא שאננים"

הדרבי הלוהט בין מ.ס לשמשון כפר קאסם יתקיים מחר(כפר קאסם, 13:15). סיראג' נסאר: "רוצים לסיים את הסיבוב בטעם מתוק, לא נבוא שאננים לדרבי. ינואר? אף אחד לא יודע מה יכול לקרות, כרגע אני בשמשון ומרוכז רק במשחק". איהאם אבדאח: "לא עוד משחק". 

 

אחד המשחקים המסקרנים לו ציפו אוהדי הכדורגל מפתיחת העונה הוא זה שיפגיש בין מוליכת טבלת ליגה א' דרום מ.ס כפר קאסם ליריבתה המקומית העולה החדשה שמשון כפר קאסם. אין ספק כי מצבן של השתיים שונה לחלוטין, מ.ס השנה היא סיפור הצלחה גדול הן בליגה והן במפעל הגביע ואילו שמשון כפר קאסם ידעה לא מעט זעזועים ואכזבות מפתיחת העונה אך בכל זאת הצליחה לשמור על מקומה קרוב לצמרת. הקהל המסור וסגלי השחקנים הבכירים לבטח יספקו התמודדות מעניינת בין השתיים שינסו שתיהן לצאת עם מלוא הנקודות שישרתו את מטרתם ויסייעו להם לסגור סיבוב ראשון בליגה עם סימן הצלחה.

 

שחקנה של שמשון כפר קאסם סיראג' נסאר אמר לקראת ההתמודדות: "ההכנות שלנו בשיא, עובדים המון לקראת המשחק. רוב השחקנים לא יודעים כאן מה זה דרבי אז מכינים אותנו למשחק חשוב, שיכול לקבוע הרבה בשבילנו להמשך כי לא הפגנו יציבות מתחילת העונה. נכון שהיו קצת החלטות פזיזות אצלנו אבל לא מסכים עם זה שהפרויקט התרסק, אנחנו עדיין קיימים ובמקום שלא רחוק מהצמרת. היו לנו את כל התנאים פשוט משהו לא עבד וההחלטה החליטה על שינוי בסגל השחקנים אבל העובדה היא שאנחנו משחקים גם עם השחקנים שלא הגיעו מליגת העל או הליגה הלאומית". 

הנהלות שמשון ומ.ס במפגש לפני הדרבי

צילום: הדף הרשמי שמשון כפר קאסם

 

לקראת המפגש עם היריבה המקומית מועדון ספורט: "אין ספק שהשחקנים של מ.ס יותר איכותיים. אבל אני חושב שדווקא ההפסד בשבוע שעבר יעורר אותנו ולא נבוא לדרבי שאננים. אנחנו רוצים להתחיל דרך חדשה ולצאת מהפגרה לסיבוב השני דרך 90 הדקות של הדרבי, שנסיים את הסיבוב בטעם מתוק".

 

לקראת חלון ההעברות: "אף אחד לא יודע מה יכול לקרות גם בעוד יומיים ככה זה, אבל בינתיים הראש בדרבי נסיים את המשחק הזה ונראה משם. כרגע אני בשמשון כפר קאסם. דיברו איתי קבוצות מליגות בכירות יותר עוד לפני שמשון, אבל הסיטואציה היא שאני כרגע בשמשון ואם לא אצליח שם אחפש מקום אחר". 

 

על כשירותו לקראת המשחק הקרוב: "מאז שחזרתי מהפציעה חשתי קצת כאבים אבל במשך השבוע עברתי טיפולים ואני מקווה לבוא ב-100 אחוז כשירות לדרבי". 

 

בצד המוליכה מ.ס כפר קאסם אמר הבלם איהאם אבדאח: "אנחנו מתייחסים למשחק בשיא הרצינות, כמובן שהדרבי זה לא עוד משחק. הצוות מכין אותנו על הצד הטוב ביותר על מנת לנצח ולקחת את שלוש הנקודות".

 

גם הנהלות שתי הקבוצות ערכו מפגש לקראת הדרבי ובדף הרשמי של קבוצת שמשון כפר קאסם פרסמו כי "הפגישה הסתיימה ברוח של אהבה והיה מכנה משותף שזו כפר קאסם וכי הדרבי הזה, האוהדים והמעריצים שלהם שלהם הם מאותו עיר. המשחק מתחיל בכפר קאסם ומסתיים בכפר קאסם ולא נאפשר לכל צד חיצוני לסכסך בין הבנים של אותה עיר. כפר קאסם היא עיר של ספורט נושמת ספורט והכדורגל לא יפריד בנינו אלה יאחד אותנו".  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload