סמארה: "כשאנחנו באים לעבוד אף אחד לא עוצר אותנו, ננסה לצרף חלוץ מהשורה הראשונה"

בטירה מרוצים מהניצחון(2-0) על רובי שפירא שהחזיר את הקבוצה למסלול: "הסטירה שחטפנו אחרי המשחק בגלבוע הגיעה בזמן, כשאנחנו באים לעבוד אף אחד לא יכול לעצור אותנו". קרטיבה עזב לליגה ב', בקבוצה ינסו לצרף חלוץ בכיר. 

 

לאחר ההפסד לאסי גלבוע במחזור הקודם, בטירה נשמו לרווחה מהעובדה שחזרו לנצח ועשו זאת על חשבונה של הפועל רובי שפירא חיפה במשחק שנערך בשבת האחרונה במגרשי אתו"ס. אנחת הרווחה בקבוצה נבעה לא רק מהסיפוק המקצועי שגברו על יריבה שגם כן נמצאת בצמרת, אלא גם מהעובדה שהצליחו מנטלית להשכיח את ההפסדים לנועלת הטבלה ולכאוכב מחזורים קודם לכן. עם הקרבה לסיום הסיבוב הראשון, ניתן לראות בבירור כי טירה של העונה הנוכחית לא מזכירה כלל את טירה של העונה שעברה ולבטח בשלבים אלו כאשר היא מצליחה משבוע לשבוע לשמור על מקומה בצמרת ולאותת לשאר יריבותיה כי מדובר בקבוצה איכותית שלא בכדי ממוקמת היום שלישית בטבלה.

 

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה אמר: "אני מרוצה מהדרך שלנו ומהגישה של השחקנים, באנו במטרה אחת לקחת ניצחון ועשינו את זה. השחקנים שלי פשוט שטפו את המגרש וזה והגיע וכשאנחנו באים לעבוד אף קבוצה לא יכולה לעצור אותנו. זה הגיע אחרי ההפסד לגלבוע שהיה כמו חלום אבל הגיע בזמן, כי כדי להמשיך להיות צנועים חייבים להישאר על הקרקע והסטירה שקבלנו החזירה אותנו לקרקע".

אוהדי מ.ס טירה נפרדים בסיום המשחק מקרטיבה

צילום: אחמד עקפה

 

על הפרידה ממיכאל קרטיבה שעבר לליגה ב' מחוז דרום הוסיף סמארה: "הוא התחיל עבודה חדשה ולא הסתדר עם שעות האימון, חבל לנו אבל אנחנו מאחלים לו בהצלחה מכל הלב".

 

לסיכום דיבר על המשך הדרך יחד עם קבוצתו: "לא נפזר יותר מידי אדים יש לנו משחק נגד כפר כנא בשישי וחושבים רק עליו. האם אנחנו קבוצת צמרת? אני חושב שאתם תחליטו בסוף העונה[. בנוגע לחיזוק, היינו במגעים עם כמה שחקני התקפה וננסה להחתים חלוץ מהשורה הראשונה".

צילום: נזיה סולטאן

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload