ליגה ב': הפער בין דבוריה וערערה נשמר, במחוז המקביל טמרה מצליחה להתרחק מבועיינה

ליגה ב': טמרה מצליחה להגדיל פער מבועיינה בפסגה וכפר מנדא שומרת על מומנטום. במחוז המקביל ערערה ודבורייה עם ניצחונות, כפר קרע ופרדיס שומרות על רצף חיובי. 

 

מחזורי ליגה ב' יצאו השבוע לדרך, אך לא התקיימו במלואם כאשר המפגשים בין כאבול לעראבה וירכא לצעירי טמרה לא נערכו בשל החלטת ההתאחדות על הפסקת פעילותן, טמרה מצדה הגישה ערעור על החלטת בית הדין של ההתאחדות באמצעות עורך הדין טארק זידאן, אך טרם נתקבלה החלטה סופית בעניין, אמנם בקבוצה משדרים אופטימיות וצופים כי הקבוצה כן תחזור לפעילות בשבוע הקרוב. מנגד, המצב בעראבה ממשיך להיות מעורפל ועל פי המסתמן בשלב זה כל הדרכים מובילות לפירוק.


ליגה ב' צפון א'
מכבי עירוני טמרה 0-2 אחי עכו
המוליכה מטמרה שבשבת שיחקה 62 דקות בלבד נגד עכו לפני שהחל המבול החזק שעצר את ההתמודדות ביניהן, פגשה את יריבתה שוב למשחק החוזר שנערך אמש ובידיעה שבועיינה הפסידה בשבת ויש לה הזדמנות נהדרת להגדיל את הפער בפסגה לחמש נקודות. זה התחיל טוב מבחינת טמרה כשמוחמד אבו אלהיג'א ואדהם שיבלי העלו אותה ליתרון כפול, עבדאללה ג'עס העכואי צימק לפני תום המחצית ובמחצית השנייה שני המקומיים אחמד עואד ואחמד דיאב הוסיפו שער כל אחד בדרך לניצחון גדול שהגדיל את הפער מבועיינה לחמש נקודות עם תום סיבוב המשחקים הראשון.

סיימו סיבוב מוצלח. שחקני מכבי טמרה

צילום: דף האוהדים מכבי טמרה


מועדון צעירי כפר כנא 2-3 הפועל בועיינה
הסגנית מבועיינה יצאה למשחק חוץ קשה מול כפר כנא בידיעה שהיא חייבת ניצחון בכדי להישאר צמודה לטמרה, מנגד כפר כנא רצתה להשיג ניצחון שיכפר על ההפסד בשבוע שעבר למג'ד אלכרום. עומרי טוויל ומוהנא ראדי העלו את כפר כנא ליתרון כפול, פראס גנאיים וקובי בדש איזנו את התוצאה, אלא שאז אחד מהקוונים נפצע וצוות השיפוט בחר להמשיך את המשחק עם שני שופטים בלבד. עמוק בתוך תוספת הצליח בלמה של כפר כנא ווסים הלון לכבוש מול האקסית מהעונה שעברה ולהכריע את ההתמודדות לטובת כפר כנא שבכך השיגה בתום הסיבוב הראשון מאזן מדהים(7 נקודות מתוך 9 אפשריות) נגד השלישייה הראשונה. בועיינה מצדה תצטרך להתעשת מהר מההפסד שכן בתחילת הסיבוב מצפה לה משחק חוץ לא קל מול ממב"ע גולן שגברה עליה כבר בסיבוב הראשון.


מכבי בני נחף 3-0 אחווה כפר מנדא
כפר מנדא הלוהטת בשבועות האחרונים חיפשה ניצחון שביעי רצוף שיקרב אותה לשתי הראשונות והשבוע יצאה למשחק חוץ קשה מול נחף הלא יציבה. על כר הדשא, כפר מנדא הכריעה את ההתמודדות במחצית הראשונה בזכות שערים של מוחמד אבו ריא(צמד) וחאלד מונדיה ומלבד העובדה שכפר מנדא רושמת ניצחון שביעי רצוף, מיד לאחר המשחק נחף שחררה את עודאי דראושה והבלם מוחמד נזאל לטמרה וזאת בהמשך לשחרור הנוסף שביצעה כשהעביר את מוהנד ריאן לריינה, מה שככל הנראה מסמל את מטרותיה של נחף העונה, או ליתר דיוק צמצום מטרותיה להישרדות בלבד.


בני ממב"ע הגליל והגולן 2-0 איחוד מג'ד אל כרום
מלבד העובדה שהמפגש נערך בין שתי קבוצות שמתבססות על סגל מקומי וחולמות להתברג בפלייאוף העליון, המשחק נוהל ידי שלישיית שופטות מהמגזר הערבי בראשותה של שדא דהאמשה כשקאמלה נסאר ומראם חראנבה סייעו לה על הקווים. על כר הדשא, מג'ד אלכרום של חאתם כריים הצליחה לנצח בזכות צמד שערים של שחקנה חסן מנאע, מה שממקם אותה חזק בחמישייה הראשונה.

שלישיית השופטות 

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן


מועדון כדורגל אלנהדה נצרת 2-1 מעלות תרשיחא
במשחק שנערך במוצאי שבת בעילוט וב"קרב על שש נקודות" אירחה אלנהדה נצרת את הסקציה ממעלות בתקווה שחניכיו של סלאח אבו ליל ישיגו ניצחון ויקרב אותם צעד נוסף לעבר חוף מבטחים. זה לא התחיל טוב עבור הנצרתיים מאחר ומוהנא חמדאן האורח העלה את מעלות ליתרון, לאחריו חליל קנאנבה איזן זמנית אך מוהנא חמדאן וגל יצחק כבשו והעניקו את הניצחון לסקציה מעלות שבאמצעותו מתרחקת מהמקומות המסוכנים ומתחילה לשאוף אוויר פסגות.


במשחק נוסף ניצחה בית"ר נהריה בתוצאה 2-0 את צעירי שפרעם משערים של אליאס חורי וירין פריינטה ובמשחק השלמה מהמחזור ה-12 הביסה מעלות בתוצאה 5-0 גם היא את צעירי שפרעם.

 


ליגה ב' צפון ב' 

מכבי אחמד נג'ידאת 2-1 הפועל בני ערערה
הסגנית מערערה רצתה להמשיך להידבק למוליכה דבוריה והשבוע יצאה למשחק חוץ לא קל מול מכבי נג'ידאת אחת מהפתעות העונה שמצידה רוצה להמשיך ולהתברג במקומות הפלייאוף העליון. על כר הדשא, אחמד יונס העלה את האורחת מערערה ליתרון, מוחמד זועבי(סטף) השווה לפני תום המחצית ואייל כבהא הכריע וכבש את שער הניצחון לערערה בדקות הסיום.

חגגו ניצחון נוסף. שחקני ערערה 

צילום: הדף הרשמי הפועל בני ערערה עארה


מ.ס דבורייה 0-2 הפועל בני מוסמוס
דבורייה שבשלישי מחצה את בית שאן ברביעייה נקייה, עלתה למשחקה מול מוסמוס בידיעה שערערה ניצחה וחייבת ניצחון בכדי לשמור על פער ארבע הנקודות כשבועיים לפני משחק העונה בין השתיים. לעומתה, מוסמוס בשבועות האחרונים מדשדשת וקיוותה להוציא משהו מהמשחק בכדי לשמור על סיכוייה להתברג בחמישייה הראשונה. המגן קרלוס לואיסה בשער אדיר משלושים מטר ועבד דעייף(בשער עצמי) העניקו את הניצחון לדבורייה שמצליחה לשמור על הפער בפסגה.


איחוד בני באקה 1-3 הפועל עירוני טירת הכרמל
איחוד בני באקה שספגה בשבוע שעבר תבוסה קשה מערערה, מחפשת לשרוד בעונתה הראשונה בליגה והשבוע אירחה במבצרה הביתי בבאקה, המקום שטרם נוצחה בו, את טירת הכרמל שרוצה להתברג בפלייאוף העליון. זה התחיל טוב מבחינתה של באקה כשאיהאב מסראוה העלה אותה ליתרון, ינון ברקוביץ' השווה לטירה, אך איתי אוחיון ואיהאב מסארוה כבשו והעניקו את הניצחון לבאקה, שגם נותן לה אוויר להמשך הדרך ומרחיק אותה בפער משמעותי משלוש האחרונות בטבלה (יחד עם הצטרפותה הצפויה של בית שאן למאבק בעקבות פסיקת הפחתת הנקודות שצפויה להתממש). 


מכבי בני ריינה 1-0 הפועל פרדיס
ריינה שנמצאת בתקופה לא קלה מבחינת התוצאות והשבוע התחזקה במוהנד ריאן שעבר אליה מנחף, אירחה בשישי את הפועל בני פרדיס שרוצה לחזק את מעמדה במקום השלישי ולהתקרב לשתי המוליכות. שער של רוברט ארחייל הכריע את ההתמודדות בין השתיים לטובת האורחת מפרדיס.


איחוד כפר קרע 0-2 הפועל רמות מנשה
לאחר שגברה בשבוע שעבר על הפועל דליית אל כרמל והתרחקה מהמקומות האחרונים, קיוו בכפר קרע להשיג ניצחון ביתי על רמות מנשה ואכן כפר קרע עמדה במשימתה והצליחה לנצח בזכות שערים של מואנס אגבאריה ואחמד אגבאריה.


הפועל סנדלה גלבוע 3-5 הפועל בית שאן
הפועל סנדלה עדיין לא ויתרה על חלום הפלייאוף העליון והשבוע פגשה את הפועל בית שאן שמחפשת רק לשרוד בליגה אליה ירדה העונה. המשחק עצמו היה רווי שערים וסנדלה ניצחה בזכות שלושער של עמית דהאן עם שלושער (שער עשירי העונה) וצמד של חמזה זועבי. לבית שאן הבקיעו אייל ברזני(צמד) ורון עזריאל. החדשות האחרונות שהגיעו מהכיוון הבית שאני הן שבית המשפט אישר את הליך הקפאת ההליכים, משמעותה של החלטה זו שממאזנה של הקבוצה יופחתו תשע נקודות כך שהיא תשתווה לדלייה אל כרמל ורמות מנשה בתחתית ולשלושתן שלוש נקודות בלבד וככל הנראה הן יצטרכו להיאבק נגד הכרטיס הבודד למשחק המבחן מול הנציגה מליגה ג'.


במשחק נוסף ניצחה מכבי איכסאל בתוצאה 0-2 את הפועל דליית אל כרמל מצמד שערים של פאדי דראושה. כמו כן במחזור זה התקיימו שבעה משחקים בלבד שכן שתי המתפרקות היו אמורות להיפגש ביניהן בשבוע הזה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload