ספורי: "חיכיתי לניצחון ולשער הזה הרבה זמן, הייתה לנו שבירה מנטלית"

קשר הפועל ת"א שחרר הרבה לחץ לאחר הניצחון על סכנין וכיבוש שער הבכורה שלו העונה: "חיכיתי לניצחון ולשער הרבה זמן, אני מקווה שנצא לדרך חדשה. ניתן כל מה שאנחנו יכולים כדי לצאת מהמצב הזה".

 

מלבד החגיגות הקבוצתיות בהפועל תל אביב והלחץ שהשתחרר לאחר רצף של 13 משחקים ללא ניצחון שנשבר אתמול על חשבונה של סכנין, מי שחגג באופן אישי יציאה ממשבר הוא רמזי ספורי והוא עשה זאת באמצעות שער הבכורה שלו לעונה הנוכחית שחתם את תוצאת המשחק(2-0) ואולי גם את התקופה ההפכפכה והפחות טובה שעבר.

 

רמזי ספורי אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "חיכינו לניצחון הזה הרבה זמן והיינו בתקופה לא טובה, חוץ מלהוציא אוויר אין מה להגיד. אני שמח על השער שהבקעתי, עזרתי לקבוצה ועזרתי לעצמי חיכיתי לזה הרבה זמן ואני שמח שזה הגיע עכשיו".

 מקווה לצאת לדרך חדשה. ספורי

 

על התקופה הלא פשוטה שעברה עליו ועל קבוצתו הוסיף: "אני מקווה שהשער הזה ייתן לי עוד פוש קדימה ומוטיבציה להמשיך. נכון שהייתה שבירה מנטלית לי ולקבוצה, כשהקבוצה לא יוזמת ולא מביאה תוצאות טובות אז גם אני לא בא לידי ביטוי אני חלק מהקבוצה. ואני מבין באיזשהו שלב שאני גם צריך לבוא ולהרים את הקבוצה כי אני מגיע ממקום שאני צריך להביא דברים מעצמי כמה שאני יכול ואני שמח שזה בא לידי ביטוי היום ומקווה שזה ימשיך כך". 

 

לקראת המשך הדרך סיכם ספורי: "אני מקווה שנצא לדרך חדשה, ניתן את כל מה שאנחנו יכולים כדי לצאת מהמצב הזה. נמשיך קדימה, יש לנו יומיים לחגוג ויש משחק לא פחות חשוב מול ק"ש בשבת. משחק יותר חשוב ממה שהיה היום". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload