תורג'מן: "אנחנו לא יציבים, לקבוצות לא קשה להוציא נקודות היום בדוחא"

בסכנין לא נחסכו ביקורות לאחר ההפסד המתסכל לנתניה. תורג'מן: "אנחנו לא יציבים, דוחא תמיד היה מבצר ועכשיו זה לא קורה, לא קשה לקבוצות להוציא כאן נקודות. פריירה? נחכה שבוע-שבועיים ונראה מה עתידו". בנוגע למגן איהב שאמי הוסיף: "לא 'נתלה אותו על כיכר העיר' בגלל הטעות". 

בסכנין לא היה רגוע אמש(שלישי) לאחר ההפסד למכבי נתניה כאשר בקבוצה לא היו מרוצים כלל מהיכולת שראו בעיקר במחצית הראשונה שהייתה אחת החלשות של הקבוצה העונה. במועדון לא אהבו לראות שוב את אותם שערים "קלים" שסופגת הגנת הקבוצה ואילו ההתקפה שלא מצליחה לכבוש ולספק את הסחורה ובכל משחק נראה שמוחמד גדיר מנסה לייצר פעולות בחלק הקדמי אך לא מקבל מספיק עזרה, "עדיף שישחקו יותר שחקנים צעירים, הם יכולים בשלב הזה לעזור יותר" כך אמרו גורמים במועדון. גם מהמאמן לא נחסכה ביקורת בנוגע לבחירת ההרכבים וניהול הסגל במשחקים האחרונים, נקודת האור הגיעה דווקא מהקישור כאשר איהאב גנאים שומר על יציבות ומגמת שיפור, הקפטן חאלד חלאילה הוסיף רבות ממנהיגותו ושיפר באופן משמעותי את המשחק של סכנין והשוער מחמוד קנדיל שלצד טעויות החוזרות על עצמן בהגנה, מצליח לעשות את המקסימום ולהקטין את כמות הספיגות . 

המאמן עמיר תורג'מן אמר לאחר ההפסד: "מצד אחד מאוכזבים על התוצאה והחצי הראשון, אך עם זאת מעודד מהחצי השני היינו צריכים להבקיע לפחות גול אחד. אנחנו צריכים לדעת להגיע מוכנים גם ברמה המנטלית ועבדנו על זה שכל תרחיש נגיע מוכנים. מסכים לגמרי עם העובדה שאנחנו סופגים גולים קלים, נתניה אפילו לא התאמצה. בסך הכל לפי היכולת של החצי השני היינו צריכים להיות שווים הרבה יותר וזה לא קרה. מתקדמים קדימה". 

 לא מצליח לייצב את הקבוצה. תורג'מן

צילום: עובאדה אכתילאת

על חוסר היציבות: "זה הרבה עבודה מנטלית ושלי כמאמן. להסביר לשחקנים ולהבין מה הסיבה, אני חושב שאני יודע מהי. זה נכון שאנחנו סובלים מחוסר יציבות ואנחנו חייבים להיות יציבים וקשוחים".

על ההכנות לינואר: "ינוא רחודש חשוב להרבה מאוד קבוצות אבל הוא גם טריקי כי צריך להביא שחקנים נכונים, לא נשתגע. נעשה הכל נכון ובחכמה. אנחנו צריכים שהשחקנים כקבוצה ידחפו קדימה ויהיו יציבים. צריכים לחפש מי יכול לעזו לנו".

בנוגע לעתידו של הקשר קלאודימיר פריירה הוסיף: "הוא נכנס לסיטואציה לא קלה, אבל יש לו גישה מצוינת. קשה לדעת אם הוא יישאר או לא. נחכה שבוע שבועיים". 

 לא מצליחים לחזור לעצמם

צילום: עובאדה אכתילאת

בנוגע לאיהב שאמי והשער העצמי שכבש: "הוא לא אשם, משהו במשחק ההגנה עם הקישור לא עבד כמו שרציתי. הייתי צריך להביא ניסיון וחאלד במקרה הזה עשה את הדברים נכון מאוד. שאמי לא אשם ולא הוא זה שנתלה אותו בכיכר העיר, לא היה לו משחק טוב כמו הרבה אחרים אבל עוד יהיו הזדמנויות".

על הקושי לנצח בבית: "בסופו של דבר נהיה חייבים לשפר את זה וזה משהו חובה לכל קבוצה, דוחא תמיד היה מבצר והיה קשה להוציא פה נקודות ובשנה וחצי האחרונות זה לא קורה וגם על זה נצטרך לתת את הדעת אולי יש פיק ברכיים שנצטרך לעבור אותו". 

#בניסכנין

כתבות נוספות