אדהם האדיה לקראת הדרבי מול אחי נצרת: "כמו כל משחק אחר עבורי", ג'אבר: "נבוא מוכנים מנטלית"

אכסאל ואחי מתכוננות לדרבי המותח ביניהן שיתקיים מחר(15:00) בעילוט. האדיה: "מתייחס למשחק הזה כמו כל משחק אחר, ניצחון יקרב אותנו לחלק העליו". אחמד ג'אבר: "עבדנו עם השחקנים בעיקר על הפאן המנטלי". אקסברד צפוי לעזוב.

 

שינויים רבים עברו הן באחי נצרת והן באכסאל מאז המפגש האחרון ביניהן שהיה אי שם בפתיחת הסיבוב הראשון לליגה. אחד השינויים הבולטים מאז אותו משחק ואותו נראה מחר יהיה על הקווים של שתי הקבוצות כאשר מלבד השאלה מי יהיה זה שידריך את אחי בהמשך העונה, גם לראשונה יפגוש אותה על מאמנה לשעבר אדהם האדיה המאמן את אכסאל כיום. 

 

שתי הקבוצות נמצאות כיום במאזן נקודות זהה כשהן יודעות שניצחון במפגש הזה הוא קריטי עבורן גם בכדי לחזק את הביטחון ולייצר רצף ניצחונות וגם בכדי לברוח עוד יותר מהתחתית. 

 

מאמן אכסאל אדהם האדיה סיפר לקראת המפגש המסקרן מול קבוצתו לשעבר: "אני מתרכז במשחק עצמו ולא במה שסביבו, נכון שיש לי עבר באחי נצרת ומלבד זאת מדובר בדרבי אך אני מתייחס למשחק הזה כאל כל משחק אחר. אחי אמנם בשיפור והשיגה ארבע נקודות בשני המשחקים האחרונים, אבל אנחנו גם במומנטום טוב וחייבים לשמור עליו. המעידה שהייתה נגד רמה"ש הייתה תקלה, הם קבוצה טובה שמצליחה להוציא נקודות אבל ניצחון מחר על אחי יקרב אותנו לחלק העליון של הטבלה וזה ייתן עוד דחיפה להמשך. מאמין שאיבוד נקודות לשתי הקבוצות מחר יהיה לא בריא, לכן חשוב להשיג את הניצחון ולהמשיך במומנטום החיובי".

 

בנוגע לחיזוקים הצפויים בינואר הקרוב הוסיף: "במהלך השבוע הקרוב יהיו התפתחויות עם כמה שחקנים. אנחנו מחפשים חיזוק בעמדות מגן, בלם, קשר וכנף. אני מאמין שעם פתיחת החלון שניים או שלושה שחקנים כבר יצטרפו במיידי. המטרה שלנו היא להישאר בליגה, במשחק הגביע שגם שותפו בו כמה שחקנים צעירים אמנם לא עלינו שלב, אך בליגה מיד לאחר מכן חזרנו למסלול שלנו עם ניצחון על אשקלון".

 אדהם האדיה

צילום: חליל חאדר

 

בצד אחי נצרת סיפר מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר על ההכנות: "השחקנים התחילו לשנות גישה ואני מקווה מאד שזה ימשיך כך גם עם המאמן הבא על אף שאנחנו מעריכים מאוד את העבודה הטובה שעושה ויסאם. את האמת שלא הספקנו לנשום מהמשחק בשלישי, הלו"ז צפוף ויחד עם מזג האוויר שלא עוזר וגם העייפות, לכן אנחנו עובדים ביומיים האחרונים עם השחקנים בעיקר בפאן המנטלי ושיבואו מוכנים בראש קודם כל".

עבדו עם השחקנים על הצד המנטלי. ג'אבר

צילום: נזיה סולטאן

 

בנוגע לסגל, באחי דיברו רבות על כך שמחכים לחודש ינואר בכדי לבצע שינויים בסגל אך מי שככל הנראה כבר התקבלה החלטה לגביו הוא החלוץ עידו אקסברד שצפוי לסיים את דרכו בינואר. אקסברד כבר זוכה להתעניינות ממוליכת טבלת ליגה א' צפון אותה מדריך שמעון הדרי, מאמנו מהעבר בקדנציה הקודמת באחי וכמו כן מקבוצות נוספות מהליגה הלאומית שחפצות בצירופו והוא יצטרך לקבל החלטה בנוגע לעתידו. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload