לאומית: אכסאל חזרה לנצח, אחי נצרת גברה על הפתעת העונה נס ציונה

אכסאל ואחי נצרת רשמו ניצחונות על אשקלון ונס ציונה ובכך הצליחו להגדיל פער מהתחתית. בהאא חליל: "יש לנו קבוצה טובה ומאמן טוב, אני מאמין שעם החיזוק הנכון בינואר נעמוד במטרות שלנו". 

 

לאחר תקופה לא פשוטה שעברו שתי הקבוצות בתחתית הליגה הלאומית, הן הצליחו לחזור למסלול הניצחונות ולספק תקווה גדולה בקרב קהל האוהדים המסור, רגע לפני המפגש ביניהן שיתרחש בשישי הקרוב בעילוט. 

 

הפועל אכסאל - הפועל אשקלון 

התקופה האחרונה באכסאל הייתה מעט הפכפכה מבחינת התוצאות, אך בקבוצה לא הפסיקו להאמין ביכולת וידעו כי מגמת השיפור עוד תשוב וכך היה הערב מול קבוצתו של שלומי דורה, שרצתה לשחזר את הניצחון על העולה החדשה מפתיחת הסיבוב הראשון. על כר הדשא, היתרון היה לזכות חניכיו של אדהם האדיה והוא הגיע עם פתיחת המחצית השנייה כאשר מנסור עמאש שהשתלט היטב על כדור חוזר מהדיפה לא טובה של בעיטה חופשית אותה שלח ציון צמח, שלח אותו לעבר השער וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו. 

 

זו לא הייתה המילה האחרונה של אכסאל ובתוך תוספת הזמן מוחמד בדארנה הכפיל את היתרון וחתם את תוצאת המשחק והניצחון בתוצאה 2-0 לזכות אכסאל שמצליחה לחזור למסלול הראוי לה ולהתרחק מהתחתית. שחקן נוסף שספג מחמאות על הופעה טובה הוא החלוץ הצעיר והיב חביב אללה שפתח לראשונה בהרכב ורשם הופעה טובה.  

 

יו"ר הקבוצה בהאא חליל אמר לאחר המשחק: "היה לנו חשוב לחזור ולנצח אך אנחנו לא שוכחים שאנחנו עדיין בתחתית ולא מסתכלים על שום דבר מעבר לכך, אלא ממשחק למשחק איך לצבור עוד ועוד נקודות שישאירו אותנו בליגה. אני מרוצה מאוד מההופעה של השחקנים בהדרכתו של אדהם האדיה, יש לנו קבוצה טובה ומאמן טוב ועם חיזוק נכון בינואר אני בטוח שנעמוד במטרות שלנו". 

 מאמין בקבוצה. בהאא חליל / צילום: אליאס שהוואן

 

סקציה נס ציונה - אחי נצרת

אחת התוצאות המפתיעות של המחזור נרשמה במפגש בין השתיים כאשר שתיהן היו לאחרונה במגמות הפוכות, נס ציונה דהרה מעלה ואילו אחי נצרת התקשתה ועברה לא מעט טלטלות בתוך המגרש ומחוצה לו, זאת בנוסף להפסד לבני סכנין במסגרת הגביע אותו ספגה השבוע. על כר הדשא, מי שהצליחה להכריע את ההתמודדות היא אחי נצרת משער בודד של מוחמד חטיב בדקה ה-67' שהעניק לקבוצתו שלוש נקודות יקרות שגם הרחיקו אותה מהתחתית וגם נתנו לה ולאוהדיה תקווה לדרך חדשה וטובה יותר.

צילום: איהאם ג'בארין

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload