משחק רביעי ללא ניצחון והפסד ביתי נוסף לסכנין בתוצאה 2-0 למכבי נתניה

ממשיכה לאכזב: בני סכנין הפסידה 2-0 למכבי נתניה בדוחא. שאמי העניק יתרון לאורחת בשער עצמי(3') וקניקובסקי הכפיל עם שער משלו. 

 

לאחר הניצחון על אחי נצרת ועליית השלב בגביע, בסכנין ציפו להמשכיות הערב ושאולי הניצחון בגביע יעזור להם לצאת לדרך חדשה גם בליגה לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון. בצד המקצועי, נעדרו מהסגל ג'אבר, אקפסיו ופאלח בעקבות פציעות כאשר גאדיר ואזולאי שבו להרכב ולסגל אך שניהם לא היו כשירים במאת האחוזים. מי שקיבל את חולצת ההרכב בעקבות ההיעדרויות הוא עלי אבו ריא בתפקיד הקשר האחורי ואילו עוביידה חטאב תפקד כבלם לצדו של אלבן פנישי. 

 

על כר הדשא, סכנין פתחה את המחצית הראשונה בצורה חלשה מאוד. כבר בדקה ה-3' כאשר איהאב שאמי בשער עצמי העניק יתרון מהיר לאורחים מנתניה. 20 דקות לאחר האירוע קיבלנו שער נוסף, שוב לרשתה של סכנין אך הפעם משחקן היריבה כאשר קניקובסקי ניצל כדור מצוין שקיבל מבצ'יראי וקבע יתרון 2-0 לקבוצתו. בדקה ה-31 החליט עמיר תורג'מן לשנות את ההרכב איתו עלה בפתיחה ולהחזיר את השחקנים לתפקיד הטבעי, מי ששילם את המחיר הוא כובש השער העצמי איהב שאמי שפינה את מקומו לטובת חאלד חלאילה שנכנס לחוליית הקישור בעוד עלי אבו ריא שב לעמדת הבלם ועובייטה חטאב לעמדת המגן השמאלי. השינוי של תורג'מן אולי היטיב לו כשלא ספג שער נוסף אך לא שינה את תוצאת המחצית שנותרה בעינה עם יתרון כפול ליהלומים. גם הקהל הביע את מחאתו והשחקנים ספגו לא מעט קריאות האוהדים המאוכזים שציפו ליכולת טובה יותר על כר הדשא הערב. 

 משחק רביעי ללא ניצחון. תורג'מן

צילום: עובאדה אכתילאת

 

המחצית השנייה נפתחה אחרת לחלוטין מצד סכנין שהגיעה אגרסיבית ומסוכנת יותר וכבר בדקות הראשונות הגיעה למספר מצבים מסוכנים בהם הגבהה מצוינת של גנאים לראשו של גדיר, אך החלוץ נגח את הכדור מעל השער. בדקה ה-66' הזדמנות נוספת של סכנין לא נוצלה כאשר אוסמה חלאילה שנכנס כמחליף במקומו של ישראל זגורי, נגח לעבר השער כדור מצוין שקיבל מראדי אך גם הפעם הוא חלף מעל שערו של אלקסלסי. בדקות הסיום סכנין כמעט והצליחה לכבוש את השער המצמק אך כדור של מוחמד גדיר נעצר אצל אלקסלסי וגם הכדור החוזר עליו השתלט אזולאי, נעצר על ידי הגנת האורחת. 

 

המשחק הסתיים עם הפסד מאכזב נוסף לבני סכנין שלא מצליחה להתרחק מהתחתית והלחץ בקבוצה רק עולה כאשר אף אחד מהשחקנים ואף המאמן בעצמו לא נותר חסין מביקורת. "אנחנו לא יודעים מה עוד אפשר לעשות, המצב מתסכל" אמרו שחקנים בקבוצה לאחר ההפסד. 

 

מאמן בני סכנין עמיר תורג'מן אמר לאחר ההפסד: "המחצית הראשונה הייתה ממש לא טובה, בחצי השני הגענו ליותר מצבים אבל זה עדיין לא הספיק. גם הגול העצמי הכניס אותנו קצת להלם אבל זה לא צריך לקרות. נכון שזה לא מספיק טוב, אנחנו צריכים להגביר יותר את הקצב כדי להיות יותר טובים".

 

על ההחלטה לפתוח ללא חאלד חלאילה: "חאלד שחקן ותיק עם הרבה יכולות, ראיתי שההגנה לא עומדת כמו שאני רוצה שיעמדו אז עשיתי את השינוי. חאלד הביא מנהיגות והביא את עצמו. בסופו של דבר לא מסתכל על הגיל, מי שנאי חושב שמגיע לו משחק ויש לנו הרבה חומר למחשבה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload