ליגה ב': סטאטוס קוו בפסגת מחוז צפון א', במחוז המקביל ערערה מצמצמת פערים עם ניצחון חמישי רצוף

ליגה ב': טמרה הביסה את מעלות וממשיכה להוביל את מחוז צפון א', במחוז המקביל ערערה מצמקת את הפער מדבורייה עם ניצחון חמישי רצוף. צעירי טמרה הפסיקה פעילות, אחווה עראבה לא הופיעה למשחק. 

 

בדומה למחוז צפון ב' גם בצפון א' החל מסע פירוק הקבוצות והשבוע פסק בית הדין של ההתאחדות לכדורגל על הפסקת פעילותה של צעירי טמרה בשל אי קיום פסק בורר בגין חוב שטרם שולם על ידה לשחקנה לשעבר דורון דריי.  ולא רק טמרה לא שיחקה השבוע, אלא גם אחווה עראבה לא הופיעה למשחקה מול מכבי ירכא ועתידה לוט בערפל. 


סקציה מעלות 4-0 מכבי טמרה
במשחק שפתח את המחזור אירחה סקציה מעלות את המוליכה מטמרה בתקווה להפתיע אותה ולאגור נקודות שיעזרו לה להיחלץ מחלק התחתון, לעומתה טמרה רצתה להמשיך עם הניצחונות וההובלה לשבוע נוסף בדרך להגשמת היעד והחזרה לימי הזוהר של המועדון בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים. אחמד חג'יר ואדהם שיבלי העלו את טמרה ליתרון כפול במחצית, אחמד דיאב ומוחמד אבו אלהיג'א הוסיפו את השלישי והרביעי בדרך לניצחון חוץ ענק למוליכת טבלת הליגה.

 שחקני טמרה חוגגים

צילום: דף האוהדים מכבי טמרה


הפועל בועיינה 1-2 מכבי בני נחף
בועיינה חזרה למגרשה הביתי לראשונה מאז השזרוע ועלתה למשחקה מול נחף בידיעה שטמרה ניצחה ושהיא חייבת שלוש נקודות בכדי להישאר צמודה במאבק. צמד של פיראס גנאיים העניק את הניצחון לבועיינה שמשאיר אותה חזק במאבק העלייה, מוהנד ריאן רק צימק לנחף בדקות הסיום.


אחווה כפר מנדא 0-5 עירוני בני כאבול 
אחווה כפר מנדא שרצתה להשיג ניצחון שישי רצוף ולהצטרף למאבקי העלייה, אירחה בשישי בג'סר אלזרקא את עירוני בני כאבול שמנסה לצאת מהמשבר שפוקד אותם בתקופה האחרונה המתבטא בתוצאות הלא טובות, המחצית הראשונה הייתה מאופסת, אבל במחצית השנייה כפר מנדא עלתה אחרת והבקיעה חמישייה לרשתה של כאבול בזכות שערים של מוחמד זידאן(צמד), מוחמד אבו ריא, מואמן קאדרי ועסאף עבד אלחמיד ובכך כפר מנדא הנחילה תבוסה קשה לכאבול, כזו שלא זכורה לאנשיה ולאוהדיה ועליה לשכוח ממנה במהרה ולחשוב על צבירת נקודות שירחיקו אותה מהתחתית, מקום שלא נמצא בלקסיקון של מועדון כמו בני כאבול. 


בני ממב"ע הגליל והגולן 3-2 בית"ר נהריה
במשחק צמרת בין שתי קבוצות הנאבקות על מקום בפלייאוף העליון אירחה ממב"ע הגולן את בית"ר נהריה שהרוויחה מההתפרקות של טמרה ביחס לשאר היריבות בצמרת שכן היא הפסידה לטמרה והשאר ניצחו. איציק זעפרני העלה את נהריה ליתרון כפול, המאמן-שחקן וג'די אלקיש צימק לפני תום המחצית ואיציק זפרני הוסיף עוד אחד בדרך לשלוש שער אישי במשחק. עמוק בתוך תוספת הזמן יזן עבד אלולי רק צימק את התוצאה לממב"ע .


אחי עכו 0-4  מכבי צעירי שפרעם
בדיוק בנקודת הזמן הזו בשנה שעברה נחשבה אחי עכו ליורדת כמעט ודאית לליגה ג', אלא שבסיבוב השני הקבוצה עשתה קאמבק אדיר והצליחה לשרוד עונה נוספת בליגה. השנה הסיפור שונה אצלו אחי עכו והיא מתברגת לה בחלק העליון של הטבלה ובסוף השבוע הזה הקבוצה אירחה למשחק ביתי את מכבי צעירי שפרעם בתקווה להשיג ניצחון שיקדם אותה עוד צעד לעבר החמישייה הראשונה. על כר הדשא עכו לא התקשתה והצליחה לנצח בזכות שערים של מוחמד טנטורי, מוחמד מחאגנה, סלים ואקד ומוהנד שעבאן.


במשחק נוסף ניצחה איחוד בני מג'ד אלכרום בתוצאה 2-0 את צעירי כפר כנא מצמד שערים של מוחמד גדבאן.
 

ליגה ב' צפון ב'
הפועל טירת הכרמל 1-2 מכבי בני ריינה
הפועל טירת הכרמל שחולמת להתברג בפלייאוף העליון לראשונה מאז שהעפילה בחזרה לליגה ב', אירחה במגרשה הביתי את מכבי ריינה שנראה שהרימה ידיים בכל מה שקשור למאבק הישיר על העלייה. ינון ברקוביץ' העלה את טירה ליתרון, הבלם יחיא חריב איזן את התוצאה והשחקן הוותיק ועתיר הניסיון שחר סימן טוב כבש בדקות הסיום והעניק את הניצחון לטירת הכרמל. 


הפועל בני פריידיס 0-1 מכבי אחי איכסאל
במשחק בין שתי הפיינליסטיות של גמר מחוז צפון ב' משנה שעברה נערך במגרשה הביתי של פרדיס.  על כר הדשא, שער של מוחמד טאהא הכריע את ההתמודדות לזכות המארחת שהשיגה ניצחון חשוב שמחזק את מעמדה בפלייאוף העליון.


הפועל בני ערערה 0-4 צעירי באקה
סגנית המוליכה החדשה מערערה אירחה במגרשה הביתי את השכנה מבאקה למפגש דרבי מסקרן שבו קיוותה להשיג ניצחון שיקרב אותה עוד יותר לדבוריה ולעומתה, האורחת קיוותה להוציא נקודות מהמשחק שיעזרו לה לברוח מהמקומות האחרונים. עודאי בדראן ווליד צידאוי בשערו האחד עשר העונה העלו את ערערה ליתרון כפול במחצית, עותמאן גראבה שהצטרף לשורותיה של ערערה מאיחוד בני כפר קרע ואחמד יונס הוסיפו את השלישי והרביעי בדרך לניצחון גדול לערערה שתקווה למעידה של דבוריה בשלישי מול בית שאן בכדי שהפער לא יגדל בחזרה.

ניצחון חמישי רצוף לערערה

צילום: הדף הרשמי הפועל בני ערערה עארה


הפועל דליית אל כרמל 3-0 איחוד בני כפר קרע
הפועל דליית אל כרמל שבשבוע שעבר טעמה את טעמו של ניצחון לראשונה העונה, אירחה במגרשה הבית לקרב תחתית על שש נקודות את איחוד כפר קרע בתקווה שתצליח לנצח ולעקוף אותה בטבלה, אלא שעל כר הדשא כפר קרע היא זו שהשתלטה על העניינים והצליחה לנצח בזכות שערים של מואנס אגבאריה, עודאי מסארוה ומגדי אגבאריה .


בני מוסמוס ומכבי נוג'ידאת נחו השבוע והמשחק בין בית שאן לדבוריה נדחה לשלישי בשל השתתפותה של דבוריה במשחקי הגביע, במשחק נוסף ניצחה הפועל סנדלה גלבוע בתוצאה 1-2 את רמות מנשה. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload