מ.ס כפר קאסם עושה עוד צעד ענק במפעל הגביע וניצחה את רמה"ש, איוב אבו סבית כבש את שער הניצחון

גביע המדינה: מ.ס כפר קאסם עלתה שלב נוסף לאחר שניצחה 1-0 את הפועל רמה"ש מהלאומית. כובש שער הניצחון איוב אבו סבית: "מודה לקהל האדיר שלנו, זה קהל של ליגה לאומית ומעלה. רוצה לפגוש את הפועל ת"א בשלב הבא". איסמעיל עאמר: "ניצחנו קבוצה קשה בבית שלה, רוצים לעלות שלב נוסף ולהצליח גם במשימת העלייה לליגה הלאומית".

לאחר הניצחון על הפועל פ"ת בסיבוב ז', מ.ס כפר קאסם עושה צעד ענק נוסף ולא עוצרת את המומנטום החיובי ממשחקי הליגה עם ניצחון על הפועל רמה"ש במשחק הגביע שנערך היום(שישי) באצטדיון גרונדמן. גם הפעם, כמו בכל המשחקים האחרונים, הקהל האדום לא אכזב, הגיע ותמך לאורך כל דקות המשחק בשחקניו.

חניכיו של איסמעיל עאמר ידעו שגם הפעם המשימה לא תהיה פשוטה, אך עוד טרם פתיחת המשחק ידעו כי בהתחשב בסגל השחקנים המנוסה והיכולת אותה מציגים במשחקים האחרונים וככלל מפתיחת העונה, זו אינה משימה בלתי אפשרית ואכן כך היה ולאורך כל דקות המשחק לא התבטלו מול היריבה מהלאומית שהגיעה גם היא בביטחון לאחר רצף ניצחונות משלה. הרגע המכריע של המשחק הגיע בדקה ה-75' כאשר איוב אבו סבית קיבל כדור מצוין מאוהד אדשלטיין, כובש שער הניצחון בסיבוב הקודם, ניצל אותו היטב ובנגיעה מתוך הרחבה דחק אותו פנימה וקבע תוצאת 1-0 שנשמרה עד לסיום והעלתה את קבוצתו שלב.

הראיון המלא של איוב אבו סבית

צילום: ראמי עאמר

השמחה והחגיגה בכפר קאסם הייתה גדולה ובצדק לאור המסע המופלא אותו עושה הקבוצה ואותו תרצה להמשיך גם במאבקי הצמרת בליגה וגם בשלב הבא של המפעל. כובש שער הניצחון איוב אבו סבית אמר לאחר המשחק: "אני מודה קודם כל לקהל האדיר הזה שמגיע לכל משחק בית וחוץ לעודד אותנו, זה קהל של ליגה לאומית ומעלה. אני שמח שניצחנו והפנים קדימה, המטרה שלנו היא לעלות לליגה הלאומית. איזו קבוצה ארצה בשלב הבא? את האמת גדלתי במחלקת הנוער של הפועל ת"א ואותם אני מעדיף לפגוש בשלב הבא".

מאמן הקבוצה איסמעיל עאמר אמר: "נתמקד קודם במשחק של היום, זו חוויה וניצחנו קבוצת ליגה לאומית קשה בבית שלה. בוודאי שהראש שלנו גם בליגה, רוצים גם לעלות ליגה השנה ואנחנו בצמרת חזק. הקהל שלנו הוא הכי טוב בארץ, מגיע לכל מקום ומעודד לאורך כל 90 הדקות וכל הכבוד להם אני מוריד את הכובע בפניהם. איזו קבוצה ארצה לפגוש בשלב הבא? לא משנה, העיקר שנעלה שלב נוסף".

#מסכפרקאסם

כתבות נוספות