לקראת דרבי המגזר של הגביע: בני סכנין מארחת את אחי נצרת

הקלאסיקו של המגזר יוצא לדרך מחר(14:00, דוחא): בני סכנין מארחת את בני סכנין במסגרת הגביע. חאלד חלאילה: "מי שבעבר חש את טעם הזכייה בגביע, רק חולם ורוצה לזכות שוב. אין יריבות בינינו, מי שטוב ינצח". אנס דאבור: "יהיה טירוף במגרש". 

 

לאחר שנים, שוב דרבי המגזר בין אחי נצרת לבני סכנין חוזר אלינו דרך חלון גביע הליגה .מזה שנים רבות שלא נפגשו שתי הקבוצות מאחר ואחי נצרת ירדה לליגה הלאומית ומאז נגנז מקהל שתי הקבוצות לראות את הדרבי החם והלוהט ביניהן. המשחק בין שתי הקבוצות הפך ליריבות של "מי השולטת" בכדורגל ו"מי היא נציגת המגזר" כאשר היריבות בין השתיים החלה אי שם בשנות התשעים כאשר שער השוויון שכבשה אחי בדקה ה-92' מנע מבני סכנין עליה לליגה הארצית ובזכות שער התיקו אחי נשארה עונה נוספת בליגה א'.


ביום שישי הקרוב(דוחא, 14:00) ייפגשו הקבוצות במסגרת משחקי הגביע כאשר מצבן של שתיהן בליגה לא ממש טוב בעוד סכנין לא יציבה ואחי מדשדשת ונמצאת במאבקי התחתית. לקראת המשחק אמר יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס ליאללה ספורט: "זה עוד משחק בין שתי הקבוצות, אנחנו מתכוננים טוב אליו וזאת הזדמנות לשחקנים שלנו להוכיח את עצמם אחרי האכזבה מהמשחק האחרון נגד רעננה".

שחקני בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת


אבו יונס לא הסתיר את אכזבתו מלא מעט שחקנים ואמר: "יש לא מעט שחקנים שבמקום שיתרמו ויעזרו, הם עושים לנו עוול. משחק הגביע הקרוב והבא בליגה זו תהיה הזדמנות אחרונה בשבילם ובמידה ולא יוכיחו את עצמם הם לא יישארו בקבוצה, אין הנחות".


מי שצפוי לחזור להרכב הוא חאלד חלאילה כאשר בסכנין מבינים שללא תשוקה ומלחמה במרכז השדה הקבוצה תמצא את עצמה עמוק במאבקי התחתית. חאלד בעצמו התייחס למשחק אמש בתכנית הרשת של אתר יאללה ספורט ואמר: "מקווה שננצח ונעבור שלב. מי שטעם פעם את טעם הזכייה בגביע, רק חולם ורוצה לזכות שוב. סכנין מסוגלת ללזה, בזכייה שלנו בעבר עוד הייתי שחקן צעיר אבל אין הרגשה טובה מזו, סגל השחקנים שלנו היום מסוגל לזכות בגביע אבל אני רוצה לעבור קודם את יום שישי ואני בטוח שהכל יסתדר. הגביע הוא עוד מעטרה שלנו כדי לשמח את האוהדים עם כל הסבל שעבר עליהם השנה. מגיע להם יותר מזה. לגבי אחי נצרת, אין כבר יריבות בינינו ומי שטוב ינצח".

.
מן העבר השני באחי עדיין מחפשים מאמן ובהנהלה לוחצים על אדהם האדיה לחזור לקבוצה, אולם האדיה שמאמן הפועל אכסאל אינו מסכים למהלך כזה ובמיוחד באמצע עונה לא מעט מאמנים מועמדים לקבוצה, אך באחי לא ממהרים לקבל החלטה. 

אנס דאבור

צילום: עובאדה אכתילאת

 

שחקן הקבוצה אנס דאבור אמר אמש בתכנית הרשת של אתר יאללה ספורט: "שיחקתי בעבר נגדם בהפועל חיפה וכבשתי שער. אני מכבד את סכנין יש לי המון חברים שם, זה הקלאסיקו של המגזר ויהיה טירוף במגרש אבל מחוץ למגרש אני מקווה שיהיה רק שלום". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload